Jump to content
TeleGSM

Akcesoria GSM, słuchawki, powerbanki, uchwyty, ładowarki. Likwidacja stocków

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • [Oferta] Tworzenie sklepów i stron WWW

   Witam! Potrzebujesz może strony internetowej lub sklepu? A może chcesz polepszyć widoczność swojego projektu w google? Żaden problem, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dla osób z forum RABATY na nasze usługi.

   Oferujemy również  hostingi wraz z domenami, modernizację / aktualizację obecnych już serwisów / sklepów / stron, poprawki, webdesign i inne!

   Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu:
   bok@visualay.pl
   http://visualay.pl/

   in Sklepy Internetowe

  • [Oferta] Strona www | Sklep internetowy | Aplikacja

   Nawiązaliśmy niedawno przez to forum wartościową relację biznesową. Mając pozytywne doświadczenia z Użytkownikami tego serwisu, otwieramy się szerzej na współpracę. Jako agencja kreatywna zajmujemy się wieloma tematami - głównie z zakresu IT oraz marketingu. Przede wszystkim: strony internetowe, e-sklepy, aplikacje mobilne, aplikacje web, dedykowane rozwiązania. Kierujemy ofertę współpracy nie tylko dla osób poszukujących wykonawców, ale również partnerów biznesowych. Jako zespół realizujemy często projekty, przy wsparciu firm partnerskich (np. fotografia, multimedia). Poznajmy się bliżej, zapraszamy do kontaktu :)

   in Sklepy Internetowe

  • Oferta hurt - Olejki konopne "medyczna marihuana"

   Witam wszystkich, Jestem w posiadaniu namiarów na hurtowe (10 szt i wiecej) olejków konopnych zwanych potocznie "medyczną marihuana". Opakowania 50 i 100 ml, ceny ok 50 % w porównaniu do dostępnych na aukcyjnych portalach. Import z Litwy i Australii. Info na pw.

   in Pomysł na biznes

×