Jump to content
amberus

W Polskiej firmie na umowę. Duże dochody.

Recommended Posts

amberus

Praca dla dużej Polskiej firmy na umowę. Pracujesz w swym rejonie jak i też poprzez internet. Wymagane szkolenie, podpisanie umowy. Praca na kilka lat, bez żadnego wkładu własnego. Możliwość uzyskiwania dużych dochodów.

Poszukuję osoby komunikatywne, operatywne, łatwo nawiązujące kontakt. Zapewniam wszelkie informacje, umowę. Więcej szczegółów na stronie https://biznesinwestycje.pl.tl/Praca-umowa.htm  [ kontakt na stronie ]

amberus

Praca od zaraz w miejscu zamieszkania. Zarabiasz na dwa sposoby pozwalające klientom mieć prąd za darmo oraz zamrożenie wzrostu cen dla firm i osób prywatnych. Praca na umowę, po darmowym szkoleniu. Możliwość dużych dochodów na wiele lat. Zapewniam wszelkie informacje i materiały do pracy. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Energia-praca-umowa.htm  

amberus

Lokata biznesowa dla każdej osoby. 12 % rocznie w Polskiej firmie. Gwarantowana umowa, możliwość osobistego sprawdzenia. Firma zajmuję się reklamą dla firm prowadzoną poprzez TV i poprzez wykorzystanie dekodera. Wysokość inwestycji dowolna. Lokaty na 5 lat z możliwością przedłużania. Również dla osób zainteresowanych bardzo dobry biznes dający ok. 1 tys zł miesięcznie oglądając reklamy.  Czyli możemy  zarobić minimum 42000 zł na umowę. Zapewniam wszelkie informacje.  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Smarty-Club-TV-lokata-biznes.htm  Tel. na stronie.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• przeniesienie firmy transportowej - niższy podatek

Witam. Posiadam dwie spółki zajmujące się usługami księgowymi oraz wynajmem lokali użytkowych. Mam pomysł na rozwinięcie biznesu i szukam wspólnika, który podjąłby się działania w poszukiwaniu klientów dla mojego biura rachunkowego. Rozliczanie procentowe od wystawionej comiesięcznej faktury dla kontrahenta i udziały w spółce. Lokal posiada 360 m2 i jest nowoczesnym budynkiem, oddanym do użytku w 06.2019 r. Pokrótce, gmina w której wynajmuje lokal posiada bardzo niskie podatki od transportu: 1) dowolna firma transportowa zakłada lub przenosi istniejącą spółkę z o.o. (może być również sp. komandytowa) do lokalu, którego jestem właścicielem. Tym samym płaci podatki od transportu na terenie mojej gminy. 2) możliwe jest również przeniesienie usług księgowych. Klient oprócz dużo niższych podatków od swojej floty, w przypadku założenia spółki z o.o., zyskuje również niższy CIT 9% a nie 18% jak w przypadku działalności gospodarczej. Pomagamy w założeniu spółki z o.o. również sp. komandytowej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila biuro@apservice.pro lub tel. 500585112

in Pomysł na biznes

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Praca zdalna

Czy są tu osoby, które pracują w ten sposób? Jakie zalety i wady ma takie rozwiązanie?

in Misz Masz

• Zarządzanie stresem - szkolenie

Hej, chciałam Wam polecić wydarzenie zarządzanie stresem szkolenie odbędzie się na początku sierpnia. Mnie na poprzedniej edycji spodobało się dużo skutecznych praktycznych ćwiczeń które pomagają mi zwiększyć efektywność w pracy. Po tym szkoleniu steruje swoim stresem tak, by zamiast rujnować wewnętrznie napędzał mnie pozytywnie do działania. Świetna sprawa - bardzo polecam!

in Oferty Usługi

• W jakiej technologii budowa hali stalowej dla firmy

W jakiej technologii najlepiej bedzie wybudować halę dla firmy? Lepsza będzie hala murowana czy jednak hala stalowa?

in Ogólnie o biznesie