Jump to content
mzar
mzar

Upadłość konsumencka - dla kogo?

Recommended Posts

mzar
mzar

Czy ktoś przerabiał może tematykę związaną z upadłością konsumencką? Kto i kiedy może ją ogłosić?

Share this post


Link to post
truck
truck

Wbrew pozorom ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to nie jest wcale taka prosta sprawa, jakby się chciało aby była.

Wszystko przez to, że musi to przejść przez sąd - sąd musi ocenić, czy zaszły przesłanki dzięki którym można ogłosić upadłość konsumencka.

Tematyka ta została opisana trochę szerzej tutaj pod linkiem: https://gniewkowo.eu/pl/641_materialy_partnera/2933_podstawowe_warunki_og_oszenia_upad_o_ci_konsumenckiej.html

Proponuję wiec się z tym zapoznać.

 

Share this post


Link to post
aurelianowak1
aurelianowak1

Ja niestety znam tę sytuację z własnego doświadczenia i jedyne, co mogę doradzić, to zgłosić się do specjalistów. Długo się na tym zastanawiałam i z perspektywy czasu żałuję, bo okazali się naprawdę pomocni. Ja w szczególności polecam kancelarię FKK - kiedy  groziła mi niewypłacalność zgłosiłam się do nich i sprawa została bardzo szybko i profesjonalnie rozwiązana. Postępowanie restrukturyzacyjne przebiegło gładko, a kancelaria cały przez cały czas towarzyszyła. Szczerze polecam i dla zainteresowanych zostawiam link:

http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/  

Share this post


Link to post
mall
mall

Myślę, że potrzeba więcej informacji na ten temat. 

Share this post


Link to post
romi
romi

My przerabialiśmy, ciężki temat, sami nie wiedzieliśmy co i jak, gdzie się mamy zgłosić, więc poszliśmy po prostu do kancelarii adwokackiej Woźniak i Drapała-Woźniak https://adwokacigrojec.pl/#oferta w Grójcu i oni nam pomogli. Mają kompetencje także w tym zakresie, ogólnie najpierw wszystko nam opisali, wytłumaczyli sytuację. Pomogli nam w redagowaniu wniosku o upadłość konsumencką, jak i w samym postępowaniu przed sądem. Spisali się bardzo dobrze, zdecydowanie jest to kancelaria godna polecenia.

 

Share this post


Link to post
wirn
wirn

Nas w postępowaniu upadłościowym reprezentowała kancelaria Wardyn Doradztwo Restrukturyzacyjne i Wyceny https://wardyndoradztwo.pl/upadlosc/ w Szczecinie. Już wcześniej korzystaliśmy z ich usług i za każdym razem wykazywali się ogromna wiedza i doświadczeniem, a także skutecznością. Tym razem także się na nich nie zawiedliśmy, sporządzili kompleksowe opinie/ekspertyzy w toku postępowania upadłościowego, skorzystaliśmy z ich pomocy ekonomiczno-prawnej. Mają korzystne stawki cenowe, opłaca się skorzystać z ich usług. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...