Skocz do zawartości
Star
Star

Meble do restauracji

Rekomendowane odpowiedzi

Star
Star

Otwieramy własna restaurację

Zastanawiamy sie czy samodzielnie zaprojektować wnętrze czy moze skorzystać z pomocy projektanta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
mzar
mzar

Wystrój ma duże znaczenie dla restauracji:

http://www.gigaryba.pl/planujesz-zalozyc-restauracje-wybierz-stylowe-meble-restauracyjne/

To jak wygląda lokal, zaraz po jedzeniu, jest najważniejszą rzeczą dla klientów restauracji.  Wiele osób jak zobaczy ze lokal jest brudny i nieciekawy, nie będzie chciało spróbować serwowanego w nim jedzenia.  Wybór stylu, który znajdzie odzwierciedlenie we wnętrzu lokalu jest dowolny, ale musi podkreślać jego oryginalność, harmonizować się z jego atmosfera oraz serwowaną w nim kuchnią.

Dlatego też skorzystanie z pomocy projektanta nie jest głupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
AleksanderG
AleksanderG

Jak dla mnie bardzo fajną i przyjemną opcją w odbiorze dla klientów jest restauracja z rzeźbiarstwem ludowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Halina789
Halina789

Pamiętajmy o zakupie mebli ze stali nierdzewnej dla gastronomi. Mój znajomy polecił mi firmę http://sklep.jugema.com.pl/, która jest liderem na rynku  firm, które oferuję produkcję takich własnie mebli specjalistycznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Saszka
Saszka

Meble już mam kupione do swojej restauracji, ale jeszcze brakuje mi oświetlenia. Może poradzilibyście mi, jakie kupić na przykład z tego sklepu szykownydom.com . Bardzo podobają mi się ich lampy i jest w czym wybierać. Zależy mi na prostym, klasycznym stylu bez specjalnych ozdób. Chodzi głównie o to, aby pomieszczenie było dobrze oświetlone. Może dobre byłoby takie oparte na technologii LED?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
touchstone
touchstone

Zwieńczeniem wszelkich mebli, jest według mnie zakup  listwa magnetyczna do kuchni gdzie możemy fajnie wyeksponować np. noże, które zawsze są pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...