Jump to content
Creativeheads
Creativeheads

CreativeHeads Liderbudowlany Usługi Design Web, Grafika i Reklama

Recommended Posts

Creativeheads
Creativeheads

Creativeheads.pl

W jaki sposób wyróżnić swoją firmę na rynku? Bezbłędnie wykonanym profesjonalnym projektem graficznym. Opowiedz nam o swoich wymogach, przemyśleniach czy wstępnych pomysłach a my stworzymy z nich wspaniałą grafikę, od której nie będziesz mógł odciągnąć wzroku. Jesteśmy w stanie zaprojektować grafiki użytkowe tudzież ulotki, plakaty, baner czy też loga w dowolnym stylu. Dzięki naszej grafice wyróżnisz się na rynku oraz Twoja firma uzyska swój własny charakter na rynku. 

W naszej ofercie znajduje się również projektowanie stron internetowych. Stron NIE tworzymy na szablonach wręcz przeciwnie, każda strona projektowana jest indywidualnie pod klienta aby spełnić jego wszelkie wymagania i zapewnić doskonałą jakość wykonania.

Poza naszymi grafikami oraz stronami WWW oferujemy również:
FOTOGRAFIA REKLAMOWA
WIRTUALNY SPACER GOOGLE
MARKETING INTERNETOWY
SEO COPYWRITING, TEKSTY SEO, BLOG SEO
FILMY REKLAMOWE DLA FIRM  
-------------------------------------------------------------
Liderbudowlany.pl

Liderbudowlany.pl to internetowy portal branżowy , którego dziennikarze piszą, publikują i promują artykuły o najnowszych technologiach z branży budowlanej. Misją platformy jest promowanie najlepszych firm budowlanych w Polsce oraz ich produktów i usług. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców odbywa się poprzez publikację rzetelnych i unikalnych treści oraz wzmożoną kampanię reklamowa.

W przeciwieństwie do wielu stron i portali związanych z branżą, portal liderbudowlany.pl nie kopiuje gotowych treści bezpośrednio ze stron firm. Artykuły publikowane na platformie pisane są od podstaw przez profesjonalnych dziennikarzy branżowych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na stworzenie unikatowej, wiarygodnej treści, W tekstach zwarte są informacje istotne zarówno dla firmy, której dotyczą jak i odbiorcy. A całość przekazana jest przystępnym językiem. 

Katalog reklamowy firmy Liderbudowlany.pl to zbiór wizytówek firm budowlanych z całej Polski. W wizytówkach znajdują się dane firmy i kontakt do jej przedstawicieli, szczegółowa oferta, zakres usług, link do strony internetowej przedsiębiorstwa oraz fotografię. Katalog podzielony jest na sekcje: Ogród, Usługi budowlane, Wyposażenie wnętrz, Instalacje, Materiały budowlane, Maszyny  i sprzęt oraz Przemysł, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć interesujący czytelnika temat. 

Kampanię reklamową wzbogacamy również o banery reklamowe, które sami tworzymy dla naszych klientów. Baner są umieszczane na portalu Liderbudowlany.pl. Po kliknięciu na baner, czytelnik przekieruje się na stronę firmy, aby móc dokładniej zapoznać się z jej ofertą

Reklama w Internecie to w dzisiejszych czasach najlepsza i najszybsza forma promocji i nagłośnienia wielkiego typu imprez i wydarzeń. Portal Liderbudowlany.pl specjalizuje się w tego typu działaniach i chętnie obejmuje patronatem medialnym najciekawsze wydarzenia w branży. 
-------------------------------------------------------------

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do bezpośrednio kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą najlepszą ofertę oraz w łatwy i zrozumiały sposób przedstawią system działania naszych kampanii reklamowych. Zapraszamy również na creativeheads.pl oraz liderbudowlany.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...