Jump to content
pawelolczyk3223@gmail.com

Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

Recommended Posts

pawelolczyk3223@gmail.com
Posted (edited)

W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods.

Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ? 

Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ?

Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.  

Co wy o tym sądzicie ?

Edited by pawelolczyk3223@gmail.com

Share this post


Link to post
manin27

Z tego co zauważyłem to aktualnie facebook góruje. Warto się tam promować, gdyż sporo osób szuka firm,usług czy sklepów właśnie tam.

Share this post


Link to post
biznes_consulting
Posted (edited)

Na Facebooku raczej nie szuka się usług. Sprzedaż kręci się głównie wokół produktów, z czego najpopularniejsza jest odzież. Co nie znaczy, że usług nie ma w ogóle.

Wszystko zależy od rodzaju biznesu jaki prowadzimy. Są branże, dla których Facebook będzie kompletnie niepotrzebny, a najbardziej skuteczny może okazać się tradycyjny mailing.

Witam wszystkich forumowiczów! Pierwszy post :)

Edited by biznes_consulting

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

   W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

   in Marketing i Reklama

  • Reklama/marketing wewnątrz swojego sklepu internetowego czy strony www

   Dlaczego by nie prowadzić marketingu wewnątrz swojej witryny  Narzędzie:  https://www.callchat.pl/   posiada przydatne funkcje do przeprowadzenie wspomnianego marketingu w swoim sklepie czy stronie www. 1) czat, dzięki któremu perfekcyjnie wręcz obsłużysz klienta. 2) telefon/słuchawka na stronę -  wiele osób nie lubi pisać, preferując kontakt tel. Klient podaje swój numer i aplikacja automatycznie oddzwania wciągu 25 sekund 3) akcje automatyczne. Możliwość ustawienia informacji (wysuwającej się) np. kiedy był ostatni zakup w sklepie, ile osób odwiedziło dziś sklep.... itd. To niesamowicie uwiarygadnia sklep. Zaproszenia do rozmowy lub popup z x komunikatem np. rabatem/wyprzedażą....... 4) CRM, wszystkich klientów będziesz mieć w jednym miejscu. Narzędzie daje możliwość sprzedaż już pozyskanym klientom  Jeśli chcesz prowadzić skuteczny marketing na swojej stronie, kliknij w poniższy link i zarejestruj się: https://www.callchat.pl/ Czat można uruchomić na dowolnej stronie czy sklepie internetowym oraz są udostępnione wtyczki: wordpress, joomla, prestashop, magento, opencart..... Na poniższej stronie znajdziesz informacje jak zaimplementować czat na Twojej stronie czy sklepie internetowym: https://www.callchat.pl/strona/pomoc 

   in Reklama w internecie

  • Strona internetowa w NaSTARTUP.pl

   Cześć, Mam pytanie głównie do osób, które korzystały z NaSTARTUP.pl. Czy polecanie ich usługi? Jaka jest wasza opinia?   Pozdrowienia!

   in Marketing i Reklama

  • reklama

   Przedsiębiorcy często szukają dobrej formy reklamy swojej firmy. mało kto  zna tę ofertę https://wykonawca.taelo.pl/ Jest to serwis pozwalający na reklamę i pozyskiwanie klientów. Dzięki stworzeniu wizytówki w portalu firmy mogą dodawać takie informacje jak: dane kontaktowe, zdjęcia z poprzednio zrealizowanych zleceń, przekierowania do kanałów w mediach społecznościowych, godziny i miejsce świadczenia usług. Należy zaznaczyć że jest to mozliwość darmowej reklamy w interneciedla firm.

   in Ogólnie o biznesie

×