Jump to content
Side

Poszukuję wspólnika z niewielkim kapitałem do istniejącej firmy - sprzedaż ( Warszawa )

Recommended Posts

Side

Firma działa od kilku dobrych lat ( biuro na Mokotowie )

Zajmuje się wdrażaniem rozwiązań dla firm.  Biznes nie lubi monotonii dlatego poszukuję kogoś do wejścia w spółkę na zasadzie udziałów + wkład pracy.

Kogo szukam?

- Osoby która nie boi się jeździć ze mną na spotkania z klientami

- Osoby która nie boi się rozmawiać przez telefon z klientem

- Osoby która ma głowę pełną pomysłów, jest zdeterminowana i działa z pasją

Jeśli zaciekawiła Cie moja propozycja - napisz coś o sobie.

chain małpka interia pl

Pozdrawiam

Maciej

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• pomysł na biznes na wsi

Cześć wszystkim. Jestem tu nowy i przeglądam wiekszość wpisów na forum. Mieszkam na wsi do 10k mieszkańców. Pracuję w usługach, natomiast moi rodzice prowadzą sklep. Niezbyt im to idzie, z roku na rok jest coraz gorzej.  Mam odłożone trochę oszczędności i zastanawiam się nad zakupieniem jakiegoś towaru i wstawieniu go do tego sklepu. Z tym, że już naprawdę nie mam pomysłu co na takiej wsi może jeszcze iść skoro prawie wszystko już jest. Sklepów spożywczych jest z 5, więc spożywka całkowicie odpada. Sklepów rolniczo-metalowych są dwa, składów budowlanych jest multum. Apteki 2, salonów kosmetycznych z 5. Jeden sklep odzieżowy (z tym że ruch bardzo mały). Szmateksy bywały i zwykle się utrzymywały rok. Chciałbym jakoś im pomóc, tylko naprawdę nie wiem czego jeszcze ludziom brakuje. Jakbym mógł liczyć na jakieś propozycje z waszej strony byłbym bardzo wdzięczny. Nie robię tego z lenistwa, po prostu "co dwie głowy to niejedna". pozdrawiam  

in Pomysł na biznes

• Szukam pomysłu

Witam szukam pomysłu na biznes jak i wspólnika. Woj. Świętokrzyskie. Posiadam dwie hale 2x 500m2. Wózki widłowe, zgrzewarki wielopunktowe, linie do drutu (ciągarnie), kanał samochodowy, duży plac z kostki, Maszyny do gwoździ, tokarki itp. Co mógłbym zdziałać? Kapitału początkowego nie posiadam.

in Szukam pomysłu na Biznes

• Szukam sklepu z wyposażeniem laboratoryjnym

Dostaliśmy dotację na wyposazenie laboratorium, tak wiec szukam sklepu w którym mogę kupić odpowiedni sklep. Doradzicie jakiś? 

in Ogólnie o biznesie

• biuro rachunkowe

Jeśli poszykujecie dobrych oprogramowań  to zobaczcie tę ofertę https://mojebiuro24.pl/ Serwis mojebiuro24.pl udostępnia oprogramowanie dla biur rachunkowych do prowadzenia księgowości przez internet. Platforma pozwala m.in. na wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac oraz znacznie usprawnia przepływ informacji pomiędzy biurem, a klientem. Dodatkowo można skorzystać z darmowego okresu próbnego.

in Misz Masz

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes