Jump to content
Tatiana

Prywatna placówka medyczna

Recommended Posts

Tatiana

Witam. Wraz z mężem mamy w planie uruchomienie prywatnej placówki medycznej w centrum miasta. Przed nami jeden z trudniejszych etapów, czyli zakup wyposażenia. Nie chodzi mi o rzeczy uniwersalne, takie jak meble czy preparaty do sterylizacji narzędzi, a profesjonalny sprzęt dla okulistów- ta specjalizacja właśnie nas dotyczy. Będziemy wykonywać badania a także zabiegi. Stąd zapotrzebowanie na narzędzia jednorazowe, jakości porównywalnej np. do noży stosowanych w usuwaniu jaskry jakie znalazłam w ofercie MDT: https://www.mdt.pl/noz-do-usuwania-beleczkowania oraz wielokrotnego użytku, a także urządzenia diagnostyczne. Zastanawiam się w sumie czy właśnie z tym dostawcą nie nawiązać współpracy, jednak wolałabym zdać się najpierw na rekomendację- tej lub innej firmy. Z góry dziękuję za pomoc.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Oprogramowanie do rejestracji do przychodni medycznej

Szukam oprogramowania z przeznaczeniem do rejestracji pacjentów. Oprogramowanie miałoby zostać wdrożone w przychodni. Zależy mi na takich funkcjonalnościach jak możliwość rejestracji online, osobistej oraz przez telefon. Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć?

in Firma

• Meble do restauracji

Otwieramy własna restaurację Zastanawiamy sie czy samodzielnie zaprojektować wnętrze czy moze skorzystać z pomocy projektanta? 

in Ogólnie o biznesie

• Kurier w jeden dzień

możesz też obejrzeć na Youtubie:
      Pomysł na biznes wart miliony Kurier w jeden dzień, czyli dostarczanie przesyłek tego samego dnia do odbiorcy na określonym obszarze. Początkowym miejscem rozwoju tej usługi będą miasta wojewódzkie. Biznes będzie polegał na tym, że dostarczamy przesyłki tego samego dnia, czyli można zamówić coś w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym i dostać to tego samego dnia! Do dostarczania przesyłek będą używane samochody elektryczne, rowery elektryczne lub skutery.  Model biznesowy firmy Model biznesowy tej firmy zawiera w sobie kilka pozycji. Pozycja nr 1 – przynosząca tylko część przychodów firmy to oczywiście koszt nadania przesyłki. Kolejna pozycja, która już jest ważniejszą rzeczą w tym modelu biznesowym to koszt abonamentu na korzystanie z oprogramowania przygotowanego przez firmę. Wysokość abonamentu zależy od określonej ilości wysyłanych paczek. Abonament zawiera w sobie dostęp do dedykowanej aplikacji dla sprzedawców. Pozycja nr 3 w modelu biznesowym, czyli sprzedawanie licencji biznesowej innym podmiotom, które chcą prowadzić ten biznes. Podmioty te będą mogły korzystać z tych pierwszych dwóch pozycji do zarabiania. Dedykowane oprogramowanie dla biznesu Cały trik w tym biznesie polega na stworzeniu dedykowanego oprogramowania, które musi zawierać w sobie zarówno elementy logistyczne, jak i organizacyjne. Logistyka będzie bardzo istotną kwestią. System będzie tworzyć najbardziej rentowną trasę odbioru przesyłek i jaką trasę dostarczenia przesyłek. Natomiast element organizacyjny służyć będzie zwiększeniu sprzedaży towarów wśród klientów – co przełoży się na zwiększenie wpływu z abonamentów. Dzięki temu oprogramowaniu firmy będą mogły obsłużyć tych klientów lepiej i szybciej. Biznes będzie skupiać się na tym, żeby pokazać korzyści finansowe dla firmy lokalnych, które dzięki tej usłudze będą mogły zwiększyć sprzedaż. Skalowanie biznesu Po stworzeniu oprogramowania biznes będzie łatwo skalowalny na rynki zagraniczne i tak jak powiedziałem na początku — zarabiać będziemy na sprzedawaniu licencji, które będą zawierały w sobie oprogramowanie, pełne know-how i sprzęt potrzebny do prowadzenia tego biznesu. Do tego biznesu szukam inwestora lub kogoś, kto jest zainteresowany tym pomysłem i chce go kupić na własność. Po więcej moich pomysłów zapraszam na mojego bloga, kanał na YouTubie i na FB A co? pieniądze · władza · przyszłość

in Pomysł na biznes

• Czy komornik powiadamia przed swoją wizytą?

No właśnie, czy komornik ma obowiązek powiadomić - nie wiem, wysłać jakieś pismo w sprawie planowanej wizyty, związanej z egzekucją środków, egzekucją długów?

in Prawo

• meble biurowe

Hej, kupował ktoś z Was ostatnio meble do biura? Szukam firmy z Warszawy, która kompleksowo zajmie się zmianą mebli w naszej firmie. Przyjedzie, wymierzy, tak abyśmy sami nie musieli się głowić. Dobre opinie ma ta firma http://www.10office.pl/ - ktoś może z nich korzystał? 

in Ogólnie o biznesie