Jump to content
mzar

Jakie możliwości oferują nowoczesne systemy SCADA

Recommended Posts

mzar

Systemy SCADA umożliwiają kompleksowe zarządzanie procesami technologicznymi. Współczesne systemy SCADA umożliwiają:

- gromadzenie danych pobieranych z maszyn oraz urządzeń na przykład pomiarowych;

- nadzorowanie oraz realizowanie procesów przez maszyny i urządzenia;

- alarmowanie w razie spełnienia określonych warunków;

- zapisywanie danych historycznych procesów do ich późniejszego odczytu;

Proponuję zapoznać się jeszcze z http://www.elektryka.org/artykuly,84658,1,jakie_mozliwosci_oferuja_nowoczesne_systemy_scada

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Systemy ERP i CRM

Czy wdrożyliście w swoich firmach systemy ERP do optymalizacji procesów produkcyjno-logistycznych, lub CRM do zwiększania efektywności działań handlowo-marketingowych? Czy są one trudne w obsłudze i czy faktycznie przynoszą efekty? Warto o tym myśleć? Jak długo trwało wdrożenie ich? Ile trwa przyswojenie ich funkcjonowania?

in Firma

• Zarządzanie stresem - szkolenie

Hej, chciałam Wam polecić wydarzenie zarządzanie stresem szkolenie odbędzie się na początku sierpnia. Mnie na poprzedniej edycji spodobało się dużo skutecznych praktycznych ćwiczeń które pomagają mi zwiększyć efektywność w pracy. Po tym szkoleniu steruje swoim stresem tak, by zamiast rujnować wewnętrznie napędzał mnie pozytywnie do działania. Świetna sprawa - bardzo polecam!

in Oferty Usługi

• System scada

Orientujecie się na czym polega system scada i gdzie się go wykorzystuje?

in Ogólnie o biznesie

• Sklep + marketing - kompleksowe rozwiązanie

Szukam firmy, która podejdzie kompleksowo do stworzenia sklepu oraz opracowania i wdrożenia rozwiązań marketingowych do jego promocji. Sklep nie duży, z własnymi produktami. Wygląd jak najbardziej designerski. Szukamy firmy która zagwarantuje odpowiednią jakość i fajne rozwiązania. Polecicie kogoś?

in Sklepy Internetowe