Jump to content
kajtek102
kajtek102

Jaki rodzaj kredytu?

Recommended Posts

kajtek102
kajtek102

Witam, chciałbym zasięgnąć porady, jaki rodzaj kredytu najbardziej opłaca się wziąć? Mam już wybraną stronę, ale sprintcash.pl oferuje zbyt wiele różnych opcji i nie wiem, co wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru 

Share this post


Link to post
ola27
ola27

Ja osobiście mogę polecić sprintmoney.pl , zwróć się o pomoc do doradców ze strony, na pewno wyjaśnią szczegóły. Można się z nimi skontaktować telefonicznie oraz internetowo.

Share this post


Link to post
Jarna
Jarna

Pytanie, jakie masz możliwości kredytowe. W sytuacji, w której masz pelną zdolność, najbardziej opłacalny jest kredyt w banku. Możesz uzyskać większe kwoty pożyczki, oprocentowanie rownież nie jest wysokie (szczególnie przy obecnych niskich stopach procentowych). 

Sytuacja komplikuj się, kiedy ma sie wpisy w bik, big albo krd. Nie tylko banki nie są chętne udzielenia pożyczki, ale również i firmy prywatne. Które stały się bardziej ostrożne w udzielaniu pożyczek. W tej sytuacji pewnym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości pożyczki w Lombardzie. Daje nam to możliwośc uzyskania pieniędzy pod zastaw cennych rzeczy, czy nawet nieruchomości. W Warszawie mogę polecić szczególnie Lombard na Złotej: https://www.lombardnazlotej.pl/ Udzielają pożyczek szybko i bezpiecznie. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...