Jump to content
registryagent

Zakladanie spolek USA raje podatkowe (delaware,nevada)

Recommended Posts

registryagent

Zakladamy spoki (llc, corp-s, corp-c) we wszytkich stanach w tym rowniez tzw rajach podatkowych (delaware, nevada), mozliwosc rejestracji wez weryfikacji tozsamosci.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Nevada Las Vegas Raj podatkowy

Mieszkam w Las Vegas i prowadze maly biznes construction. Mam troche wolnego czasu i checi na stworzenie innego biznesu. Szukam inspiracji, pomysu lub jesli masz produkt, usluge, startup i chcialbys go wdrozyc na terenie nevady glownie w Las Vegas sluze pomoca. Jak w temacie nevada to raj podatkowy, praktycznie 0% podatek od dochodu. Pomagam rowniez w zalozeniu spolki w kazdym ze stanow.

in Import/Eksport

Mieszkam w Las Vegas i prowadze maly biznes construction. Mam troche wolnego czasu i checi na stworzenie innego biznesu. Szukam inspiracji, pomysu lub jesli masz produkt, usluge, startup i chcialbys go wdrozyc na terenie nevady glownie w Las Vegas sluze pomoca. Jak w temacie nevada to raj podatkowy, praktycznie 0% podatek od dochodu. Pomagam rowniez w zalozeniu spolki w kazdym stanie.

in Pomysł na biznes

Mieszkam w Las Vegas i prowadze maly biznes construction. Mam troche wolnego czasu i checi na stworzenie innego biznesu. Szukam inspiracji, pomysu lub jesli masz produkt, usluge, startup i chcialbys go wdrozyc na terenie nevady glownie w Las Vegas sluze pomoca. Jak w temacie nevada to raj podatkowy, praktycznie 0% podatek od dochodu.

in Szukam pomysłu na Biznes

• Oprogramowanie do rejestracji do przychodni medycznej

Szukam oprogramowania z przeznaczeniem do rejestracji pacjentów. Oprogramowanie miałoby zostać wdrożone w przychodni. Zależy mi na takich funkcjonalnościach jak możliwość rejestracji online, osobistej oraz przez telefon. Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć?

in Firma