Skocz do zawartości
Użytkownik
Użytkownik

Gonciarz wypuścił wywiad z właścicielem ukrytej w Krakowie kopalni kryptowalut. Zgadniecie gdzie ona jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
Użytkownik

Polecam gorąco obejrzeć materiał. :D Tak czystko teoretycznie w niedalekiej przyszłości będzie zasyp kart graficznych po kopaniu ciekawe tylko kiedy kopanie kryptowalut stanie się nie opłacalne i wtedy inwestorzy zaczną sprzedawać swoje karty 1060/70 na allegro.

A Wy co o tym myślicie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Kbrzemiala
Kbrzemiala

Ja mam zdanie, jak wiele osób (ale jesteśmy w mniejszości) - piramida finansowa.

Dla mnie spisek zrobiony przez najważniejsze firmy komputerowe i nie tylko. Spore pieniądze zainwestowane z sprzęty i nie tylko. Aż w końcu upadnie.

Bitcoiny ostatnio warte 20k, dziś tylko 13k. Ludzie zainwestowali pieniądze, a teraz tracą.

 

Sytuacja z kryptowalutami przypomina mi sytuację z filmu "Zakładnik z Wall Street"

Edytowane przez Kbrzemiala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Użytkownik

@Kbrzemiala  Wszystko się kiedyś kończy. Wydaje mi się, że są dobrze zabezpieczeni. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Kbrzemiala
Kbrzemiala

Ci, którzy weszli w to od początku, ładnie zarobią. Ci, którzy weszli kilka msc temu, zobacz ile są na -

Wchodzi, załóżmy że bitcoin kosztował 17-18k, dziś 13k. Nieźle w dupę dostali. A kiedyś bitcoin nic nie wart był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...