Jump to content
pawelabcnk
pawelabcnk

abc na kołach - sklep mobilny (biznes bez finansowego wkładu własnego)

Recommended Posts

pawelabcnk
pawelabcnk

Witam serdecznie,

Chciałbym polecić rozpoczęcie własnego biznesu z firmą:

 abc na kołach

LOGO ABC na kołach.png

Czym jest "abc na kołach"?

Abc na kołach jest siecią mobilnych sklepów spożywczych, docierających do najmniejszych miejscowości, często pozbawionych sklepów stacjonarnych. Sieć funkcjonuje w oparciu o system agencyjny.

Dla kogo jest ten biznes?

Biznes skierowany jest głównie dla:

  • Osób przedsiębiorczych, które chciałby otworzyć własny sklep mobilny.
  • Dla ludzi, które prowadzą w chwili obecnej tego typu handel obwoźny, ale chciałby podnieść standard i jakość swoich usług.
  • Pracowników piekarni rozwożących codziennie pieczywo bezpośrednio pod dom klienta, którzy chcieliby otrzymywać najwyższą na rynku prowizję procentową od sprzedanego towaru.
  • Sprzedawców pracujących w: sklepach spożywczych, supermarketach, bazarach oraz targowiskach, którzy są znudzeni monotonią w obecnej pracy, oraz czekaniem na klienta w miejscu.
  • Każdego kto chciałby spróbować sił w handlu obwoźnym, po pomyślnym przejściu procesu weryfikacji, który składa się z wielu etapów.

ABC 005.jpg

Misja


Sklepy abc na kołach zostały stworzone, aby pomóc konsumentom z małych miejscowości zaspokoić ich podstawowe potrzeby spożywcze. Sklepy budzą zaufanie klientów poprzez zapewnienie wygody zakupów, wysokiego standardu obsługi oraz rozsądnych cen produktów.

ABC 001.jpg
Wizja

Sklepy abc na kołach są największą, ogólnopolską siecią sklepów na kołach, w której klienci regularnie zaopatrują się w większość podstawowych, codziennych produktów.

Każdy agent otrzymuje specjalnie zaprojektowany do handlu samochód. Auto oraz towar pozostają własnością abc na kołach. Agent nie ponosi kosztów napraw, paliwa oraz towarowania.
Dodatkowo agent otrzymuje wsparcie operacyjne i marketingowe. Polityka cenowa oraz asortymentowa pozostaje pod kontrolą abc na kołach.

ABC 006.jpg

Ile można na tym zarobić?

Wynagrodzenie naliczane jest prowizyjnie od sprzedanego towaru. Każda osoba rozpoczynająca współpracę z abc na kołach może liczyć na gwarantowane wynagrodzenie przez pierwsze trzy miesiące. niezależnie od zrealizowanego obrotu. Po pierwszym roku współpracy nasz agent może liczyć na premię wypoczynkową, która podwaja się po dwóch latach współpracy.  

Jak zostać agentem abc na kołach?

Jeśli chciałbyś zostać naszym agentem skontaktuj się proszę bezpośrednio z działem ekspansji abc na kołach pod numerem telefonu: 507 010 084 . W celu zaczerpnięcia większej ilości szczegółów związanych z naszą ofertą zapraszam również do kontaktu mailowego: pawel.korycki@eurocash.pl , w odpowiedzi zwrotnej przyślę aktualny katalog z konkretnymi informacjami dotyczącymi współpracy.  Zapraszam do odwiedzenia naszej firmowej strony internetowej: http://www.abcnakolach.pl/, oraz do polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Ilość nowo otwieranych aut w roku 2018 ograniczona!!! 

Jeżeli znasz kogoś, kto prowadzi własny sklep obwoźny, zajmuje się lokalną sprzedażą pieczywa

poleć nam taką osobę na powyższy adres mailowy lub telefon, a odwdzięczymy się upominkiem.

 

Zapraszam do kontaktu.

 

 

Edited by pawelabcnk
poprawki kosmetyczne

Share this post


Link to post
Marcel
Marcel

To świetny pomysł na biznes. Zwłaszcza na wsi to może się sprawdzić. Sklepy abc mają dobre ceny, więc klienci chętnie zrobią zakupy przywożone do domu. Aż żal, że mam firmę o innym profilu, bo pomysł mi się podoba. Znam osoby korzystające z tej formy zakupów i są bardzo zadowolone. Nie wiem, jakie możliwości daje umowa agencyjna? I czy prowizja wypłacana jest w całości, czy pobierana jest jakaś opłata? 

Share this post


Link to post
Kabanos
Kabanos

Czy żeby wejść w ten interes, potrzebny jest jakiś wkład własny? Jakaś opłata franczyzowa? Jakie są wymagania wobec kandydatów? Bo to wygląda zachęcająco i ma duże szanse powodzenia. Czy jest jakiś haczyk? 

Share this post


Link to post
pawelabcnk
pawelabcnk
Dnia ‎01‎.‎06‎.‎2018 o 18:22, Kabanos napisał:

Czy żeby wejść w ten interes, potrzebny jest jakiś wkład własny? Jakaś opłata franczyzowa? Jakie są wymagania wobec kandydatów? Bo to wygląda zachęcająco i ma duże szanse powodzenia. Czy jest jakiś haczyk? 

Gdyby był Pan zainteresowany szerszymi informacjami na temat naszego projektu, zapraszam do kontaktu.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...