Skocz do zawartości
MrMarson
MrMarson

Komentarze allegro POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

MrMarson
MrMarson

Witam, jak wiecie allegro wprowadziło algorytm który pozycjonuje super sprzedawców, czyli kogoś kto ma conajmniej 100 pozytywnych komentarzy, wiec nowe firmy na starcie są przegrane.

Piszę do was z prośbą o pomoc, chciałbym abyście kupili u mnie 1 produkt za pobraniem, i 2 dni po złozeniu zamówienia wystawili komentarz pozytywny, oczywiście żaden produkt do was nie przyjdzie oraz nie będziecie musieli nic płacić, bardzo proszę o pomoc.

Osoby chętne zapraszam na priv.

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Użytkownik

@MrMarson - Podaj może link do aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
MrMarson
MrMarson

Chcę to zrobić na priv, żeby nie było bałaganu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
mala-biala
mala-biala

Nie jestem przekonana do takich działań. A jak ktoś charytatywnie wystawi takie oszukane komentarze osobie lub firmie, które ma zamiar kogoś nabrać? Wchodzi taki kupujący i patrzy - O! Same dobre komentarze - kupuję! I potem okazuje się, że to mógł być jakiś przekręt, albo towar jest słabej jakości albo nigdy nie dojdzie.

Oczywiście nie mówię, że Ty jesteś takim oszustem. Po prostu uważam, że nie powinno się kogoś polecać w ciemno i mówić, że towar jest ok jak się go nie widziało na oczy. Bo można niechcący pomóc komuś w przekręcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Anna25
Anna25

Według mnie to jest oszustwo w biały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Oceanborn
Oceanborn

Nie bądź taki chytry. Sprzedawaj dużo np kup partię czegoś i sprzedawaj. Sprzedawaj to czego nie potrzebujesz w firmie. Przy regularnej sprzedaży - szybko dostaniesz te 100 komentów.

Zacznij od kupowania, przecież i tak kupujesz coś choćby mydło albo papier toaletowy. Kupuj to poprzez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
trading
trading

@Oceanborn Teraz tylko sprzedający może otrzymać komentarz. Kupujący nie może otrzymać komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...