Skocz do zawartości
pozor
pozor

Karty graficzne z chin

Rekomendowane odpowiedzi

pozor
pozor

Witam, mam pomysł na zarobek, a mianowicie chodzi o karty graficzne z chin. Są one tanie ale to podróbki, mają nazwy oryginałów.
Tu moje pytanie czy sprzedawanie takich podróbek jest uczciwe i legalne? Co o tym sądzicie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Oceanborn
Oceanborn

dla mnie to podróbka taka sama jak butów czy bluzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
DuDziAs
DuDziAs

Jeśli będziesz informował kupujących o tym że to podróbki to według mnie uczciwe a czy legalne to do końca nie wiem, na giełdach w PL można spotkać masę podrabianych towarów najczęściej odzież i buty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ryszarda
Ryszarda

To bardziej dylemat moralny, czy mamy odwagę i serce sprzedawac ludziom coś co tak naprawdę nie jest tym za co to biorą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Mareljusz
Mareljusz

Pytanie, czy Ci to w ogóle przejdzie przez kontrolę celną, jeśli tak, to można to sprzedawać, ale z zaznaczeniem, że nie jest to oryginał. Bo jak będziesz wciskał ludziom podróbki i wmawiał, że są oryginalne, to nie jesteś cwanym biznesmenem, tylko jesteś oszustem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
IgroSS
IgroSS

ale każdy kto chce kupić kartę graficzną chociaż trochę będzie się na tym znał a te chińskie "podróbki" rozpozna się od razu nawet bez sciągania chłodzenia, jeśli ktoś w ogóle kupi od razu dostaniesz zwrot ponieważ te karty są na tak niskim poziomie wydajności że szok. Już lepiej skupuj oryginalne karty od kopaczy :) i sprzedawaj używane, zarobisz mniej ale legalnie bez oszukiwania potencjalnych klientów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Kazoo
Kazoo

Obrót fałszywkami w Polsce jest zabroniony. Jeśli są nazwy i loga innych producentów to jest to nielegalne. Powinno być karane, bo to jedno wielkie oszustwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...