Skocz do zawartości
EmiGo

Inwestycja

Polecane posty

EmiGo

Witam,

Osoby ktore chcą dobrze ulokować swoje wolne środki, zapraszam do kantaktu.

Wolisz lokaty, trzymanie kasy na koncie lub w skarpecie? Ok. 

Jednak namawiam do zmiany myslenia. 

Dla mnie złoto to nr jeden w dzisiejszym świecie. 

Pozdrawiam,

emiliagolabek8@gmail.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Wyprawka dla dziecka

Zupełnie nie znam się na kosmetykach dla dzieci, a wiem , że znajoma, która niedawno urodziła, bardzo by się z takiego prezentu ucieszyła. Wybieram się z wizytą do niej i nie mam pojecia co kupić. Moja mama podpowiedziała mi, że dobre są kosmetyki https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/kapiel-i-mycie ale wybór jest taki, że nie wiem na co się zdecydować. Czego takie małe dziecko potrzebuje? Co będzie dla niego odpowiednie?

w Misz Masz

• Dobry telefon dla biznesu?

Czy możecie podpowiedzieć jaki smartfon warto mieć do firmy? Przeglądałam na Komórkomacie, rozważam zakup Samsunga albo I Phone, ale do końca nie wiem. Czy możecie coś podpowiedzieć? 

w Firma

• Solargroup - biznes dla każdego.

Poznaj i korzystaj z biznesu który może Ci wygenerować nawet kilkaset tys zł w 2 lata. Możesz tu zarabiać na dwa sposoby - z polecaniem biznesu, jak i bez żadnego polecania. Biznes dotyczy udziału w start-apie firmy technologicznej Solargroup. Wprowadzającej w świat motoryzacji silniki elektryczne nowej generacji. Aby tu zarobić bez żadnego polecania wykupujesz sobie dowolne ilości akcji w ratach. Raty już od 50 $ miesięcznie. Nawet najmniejszy pakiet wygeneruje Ci minimum te 100 tys zł. licząc nawet najniższą możliwą wartość akcji.  Akcje możesz też mieć całkowicie za darmo jeśli się zarejestrujesz i zaczniesz budować biznes. Program partnerski firmy pozwala tu zarobić nie tylko na zakup dowolnej ilości akcji ale i też na systematyczny co miesięczny dochód. Od kilkuset do nawet kilku tyś $ miesięcznie. Wszelkie szczegóły na stronie. https://solargroup1.pl.tl/   [ kontakt na stronie ]

w Pomysł na biznes

• Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców.

Dzień dobry,   Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców.   Oferujemy finansowanie na różne cele i będziemy w stanie zapewnić Ci finansowanie po szybkim zbadaniu Twojego   słupek.   Zapewniamy finansowanie zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm o oprocentowaniu 2%   Minimum kredytowe: 50 000 PLN Maksymalna kwota kredytu: 30 000 000 PLN Okres kredytowania: od 1 do 25 lat   Jesteśmy otwarci na dalsze dyskusje.   W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia   Szczerze   Email: financerchoice@gmail.com

w Zainwestuję

• Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców.

Dzień dobry, Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Oferujemy finansowanie na różne cele i będziemy w stanie zapewnić Ci finansowanie po szybkim zbadaniu Twojego słupek. Zapewniamy finansowanie zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm o oprocentowaniu 2% Minimum kredytowe: 50 000 PLN
      Maksymalna kwota kredytu: 30 000 000 PLN
      Okres kredytowania: od 1 do 25 lat Jesteśmy otwarci na dalsze dyskusje. W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną
      pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com

w Szukam inwestora