Skocz do zawartości
piotrjan

Wspólnika który pomoże w sprzedaży palet oraz stolików ze starego drewna...

Polecane posty

piotrjan

Witam zajmuję się produkcją nowych palet jednorazowych i na wymiar, oraz produkcją nowoczesnych stołów ze starego drewna.Szukam wspólnika który zajmie się sprzedażą tychże produktów.

filipej

Skad Pan jest?

piotrjan

Ostrów Wlkp

Ishii

poproszę o kontakt mailowy na artgoeast@gmail.com

booorek

Prosze zdjęcia produktów oraz przykładowe ceny jakie Pan chce za te produkty na maila: borczon222@gmail.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Produkcja opakowań kartonowych.

Witam Wszystkich W obecnej chwili prowadzę zakład stolarski i nie wykorzystuję całej hali więc myślę o dodatkowej produkcji-może kiedyś głównego zajęcia jak by dobrze szło. Jeszcze nie wszystko mam do końca sprawdzone, przeliczone dlatego założyłem temat żeby uzyskać opinie, rady a może ktoś z branży się wypowie-podpowie. Działalność gospodarcza-jest Miejsce na produkcje i magazynowanie tektury-jest Maszyny z tego co widziałem na różnych portalach można kupić do 30 tys.- używane (bigownica, szczelinówka, i zszywacz albo jakaś sklejarka) Konkurencja z tego co się orientowałem 3 małe zakłady. Odbiorcy kartonów- rozmawiałem z paroma osobami(znajomymi) którzy kupują kartony i chętnie by kupowali u mnie, potem reklama i myślę że znaleźli by się nowi odbiorcy. Tektura- nie jest jeszcze wszystko sprawdzone może ktoś ma sprawdzonego dostawce i się podzieli. Pieniądze na inwestycję są około 60 tyś. Zapraszam do dyskusji  

w Pomysł na biznes

• WSPÓLNIKA do zarabiającej strony www

Witam serdecznie, od wielu lat zajmuje się zarabianiem w internecie. Prowadząc kilka swoich projektów + kilka z ludźmi z internetu, postanowiłem rozwijać się dalej. Na chwilę obecną jest szansa na stworzenie i działanie we wspólnym projekcie. Wspólnik musi posiadać wkład finansowy do ustalenia (bez wygórowania), ja od siebie oferuję gotowy projekt strony www co również w zewnętrznej firmie kosztuje.  100% zysków przy dobrej pracy lub zwrot wkładu wspólnika jeżeli nic nie zarobimy. Oczywiście opcja druga nie ma prawa bytu Przykładowa wypłata jednej z osób które podjęły współpracę.
      PAMIĘTAJ ALBO ZYSK ALBO ZWROT KOSZTÓW, NIE PONOSISZ STRAT. - zarabiamy w PLN lub $
      - działamy legalnie w działającej polskiej firmie
      - praca polega na tworzeniu nowych prostych wpisów na stronę www
      - promujemy projekt, dostajesz ode mnie zadania a ja zajmuje się szerszym pozycjonowaniem
      - analizujemy konkurencje i staramy się być o krok dalej
      - żadne ankiety, konta bankowe, pożyczki itp.
      - projekt wypracowany przez lata odkąd zarabiam i uczyłem ludzi
      - możliwość wypłacenia pieniążków na umowę
      - początkowo przy nowej domenie praca po jej rozwinięciu zarobki od 1 do 3 tys. msc
      - spisujemy umowę czy to na allegro czy pisemną (kto jak woli)
      - dbamy o dobro projektu Proszę się kontaktować po przez rozekrr@gmail.com tylko poważne osoby. Pozdrawiam.

w Pomysł na biznes

• produkcja wody destylowanej , płynu do spryskiwaczy

witam   mam do zaoferowania urządzenie do produkcji wody destylowanej DEO-II przepływ 200 l/h pobór prądu 10W niskie koszty eksploatacyjne idealne na początek biznesu towar na stanie , jesteśmy producentem urządzenia więcej informacja tel 693 713 120 zapraszam  

w Szukam pomysłu na Biznes

• Poszukuję wspólnika z Anglii, Niemiec lub USA!

Witam  Poszukuję osoby chętnej podjąć współpracę, najlepiej zamieszkałej w zachodniej Europie, ewentualnie w USA. Osoby zainteresowane zapraszam na priv. Wszystko wytłumaczę. Pozdrawiam 

w Szukam wspólnika