Jump to content
Wikarik
Wikarik

Automaty forex - jak na nich zarobić?

Recommended Posts

Wikarik
Wikarik

Automaty forex - jak na nich zarobić? I nei stracić za wiele na abonamenty, opłaty itd?

Może coś podpowiecie?

Trzcinka
Trzcinka

Nie mam pojęcia, ale chyba najlepiej byłoby po prostu wybrać dobry automat do tego forexa.

Bo jak wybierzesz zły i za drogi, to wiadomo, że pożre ewentualne zyski...

Wikarik
Wikarik

No właśnie to wcalenie takie proste znalexć dobry automat na forex.

Aktualnie wgryzam się mocniej wiedzowo w ta branże bo nie chce popełniać zadnych pochopnych decyzji, i sporo czytam, np tutaj prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-trading-manualny/ trafiłem na artykuł porównujący plusy i minusy automatów  w zestawieniu z samodzielnym tradingiem, i tak myślę, że czy nie byłoby OK miec i automat, i uczyć sie smameu.

podwójne korzyści może...

Trzcinka
Trzcinka

hmmm, nie znałam tej firmy i modelu w ogóle co napisałeś, ale ma to jakiś sens, zwłaszcza, ze wtedy nie handlujesz swoją kasą, więc lżej jakoś:)

Wikarik
Wikarik

niby tak, czytałem że żeby no grac na automacie forex kwotą 25 000 euro, to trzeba by wpłacić w/w jako depozyt, plus osobno opłata za automat i serwer, a u nich z kolei płacisz jednorazowo 4000 €, firma daje Ci kapitał do handlu 25 000, i dzielisz się z nimi zyskiem przy zarobku, to wg mnie dużo mniej można stracić w razie draki :)

Maciuś
Maciuś
W dniu 28.12.2019 o 11:16, Wikarik napisał:

niby tak, czytałem że żeby no grac na automacie forex kwotą 25 000 euro, to trzeba by wpłacić w/w jako depozyt, plus osobno opłata za automat i serwer, a u nich z kolei płacisz jednorazowo 4000 €, firma daje Ci kapitał do handlu 25 000, i dzielisz się z nimi zyskiem przy zarobku, to wg mnie dużo mniej można stracić w razie draki :)

hmm i im się to opłaca żeby za opłatę 4000 Euro dać Ci 25000 ? coś to zbyt pięknie wygląda moim zdaniem.

Trzcinka
Trzcinka
On 1/12/2020 at 10:06 PM, Maciuś said:

hmm i im się to opłaca żeby za opłatę 4000 Euro dać Ci 25000 ? coś to zbyt pięknie wygląda moim zdaniem.

słuszna uwaga, też się nad tym zastanawiałam, ale doczytałam w ich umowie, że to wcale nie takie piękne hehhe, tzn owszem dostajesz od nich kapitał do handlu i ich strategię , bota itd, ale jak zarobisz i będziesz chciał wypłacić to od każdej wypłaty oni kasują 25% prowizji jakby dla siebie