Jump to content
Maciek462
Maciek462

Domki letniskowe według własnego projektu

Recommended Posts

Maciek462
Maciek462

Witam. 
Chciałbym się poradzić i zapytać o waszą opinie w sprawie mojego pomysłu na biznes i możliwości pozyskania dofinansowania dla takiej działaności. 
Myśle o wybudowaniu niewielkich, nowoczesnych domków letniskowych według własnego projektu lub domków typu Brda na działce widokowej, na terenie Małopolski. Uważam że połączenie dobrej lokalizacji, wysokiego standardu wykończenia oraz niedalekiej odległości do większych miast, sprawia że jest to pomysł z dużym potencjałem. 
Kwota jakiej potrzebuje to ok 200-250tys. Czy jest możliwość dofinansowania takiego pomysłu? Jeśli tak to w jakim miejscu, na jakich warunkach?Próbuje szukać dofinansowania na własną rękę ale odbijam się od ściany, nie łapie się do żadnej „grupy” której przysługuje dofinansowanie. Parę słów o mnie, mam 27 lat, ukończyłem studia, pracuje jako projektant. Wiele prac projektowych zamierzam wykonać samodzielnie.  
Posiadam projekty domków które chciałbym wybudować, biznesplan, wstępny kosztorys. Jednak brak funduszy skutecznie mnie ogranicza. Macie jakiś pomysł na sfinansowanie takiego projektu? Czy jedynym rozwiązaniem jest kredyt?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...