Jump to content
massive.furniture
massive.furniture

Meble ze starego drewna

Recommended Posts

massive.furniture
massive.furniture

Witam, 

Jesteśmy nową firmą zajmującą się produkcją mebli ze starego drewna. Szukamy odbiorców na blaty, stoły, parapety, stojaki na wino, lustra i każdego innego rodzaju meble z takiego materiału - możliwa jest dowolna konfiguracja. Drewno jest ponad 150 letnie, jest dokładnie profesjonalnie wysuszone, szlifowane, szczotkowane oraz pokrywane najlepszymi preparatami. 

Telefon: +48 792 805 622

Share this post


Link to post
Talin
Talin

O rany, takie meble muszą chyba kosztować fortunę. Ale prawda, że nie tylko mało kogo na takie meble stać, ale też mało kto ma odpowiednie warunki by je ładnie wyeksponować. Bo nie oszukujmy się, takie meble potrzebują przestrzeni. U mnie w mieszkaniu, w którym kładę główny nacisk na to by meble były funkcjonalne i trwałe, najlepiej sprawdzają się normalne meble, byle dobrej jakości. Ostatnio robiłem mały remont salonie i zdecydowałem się  na nowy narożnik, który zamówiłem na stronie  https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI . I to właśnie był strzał w 10 jeśli chodzi o mój gust - wygodny, funkcjonalny i przede wszystkim solidne wykonany mebel, który wiem że mi posłuży dobrych kilka lat. 

Share this post


Link to post
misha
misha

Mnie osobiście pomysł się podoba, bo takie meble mają  w sobie niepowtarzalny urok. Na pewno warto też zastanowić się nad zakupem takiego  https://ataszek.pl/105-kleje-do-drewna    kleju, ponieważ to wzmocni całą konstrukcje, montaż.  Wówczas nic nie będzie się rozklejać czy coś... 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...