Jump to content
amberus

Dressplaner - biznes nie tylko dla kobiet.

Recommended Posts

amberus

Dressplaner - biznes niemiecki. Nowość w Polsce. Moda - to zawsze bardzo dobry biznes.  Zarabiasz bez żadnych starterów i zobowiązań. Będziesz mieć własny sklep internetowy ze stale nowymi i najmodniejszymi artykułami. Tu masz dostęp do najlepszych produktów firm UE. Zawsze wcześniej i zawsze taniej. Dołącz do biznesu całkowicie bezpłatnie. Buduj swoją grupę i zarabiaj bez ograniczeń. Idealny biznes bez żadnego ryzyka. Tu zawsze zarabiasz. Zapewniam wszelkie informacje. http://tuszybkakasa.pl.tl/Dressplaner-_-super-moda-.--Biznes-od-zera-.-.htm  Kontakt na stronie. 

Wojtek2

Nie wierzę w taką szybką kasę. Niby wszystko jest darmowe, a jak chcesz prowizję to musisz zapłacić. Czyli dokonać zakupu miesięcznego produktu. A co to jest ten produkt? bo ten opis jest dość enigmatyczny. Dla mnie to jest niewiarygodne. Proszę o jasne wyjaśnienie zasad działania. 

amberus

Jaki sens przepisywać tu stronę jak wyżej podana ? Przecież każdy kto chce to zapozna się z tematem.

Wojtek2

Zapoznałem się z tematem, ale dla mnie to jest nie do końca zrozumiałe. Żeby dostać prowizję musisz kupić produkt. A co jest tym produktem? Proszę odpowiedzieć mi na to pytanie. Rozumiem, że teoretycznie dostaje się sklep internetowy.  Ale jak 500 osób będzie miało identyczne sklepy, to kto w nich będzie kupował?  Przepraszam bardzo, ale dla mnie to nabijanie ludzi w butelkę, skoro po osoba z wykształceniem ma problem ze zrozumieniem funkcjonowania tego biznesu, to  jak ma to zrozumieć ktoś bez wykształcenia, kogo skusi szybki zarobek?  Ja po latach prowadzenia firmy wiem, że żeby zarobić, to trzeba się napracować. 

amberus

No cóż, to prosty mlm, czyli marketng rekomendacyjny i faktycznie nie każdy się na tym zna. W tym systemie pracuje w Polsce ok. 80 firm a w nich jakieś 300 tys osób - czyli dość sporo. Sam prowadziłem wiele lata firmę i dla mnie na początku wszystko było trudne. Obecnie zarabiam poprzez internet w wielu firmach. Nie tylko mlm. Mam firmy do których  można zapraszać firmy, duży biznes. Dochody czysto pasywne, średnio ok. 10 % miesięcznie. Tu nic już nikomu nie potrzeba polecać aby zarobić. Ale jak w necie, jest masa możliwości, jedyny warunek znaleźć te konkretne oferty [ w czym pomagam, a kontakt na stronie ]

AsiaPL

W MLM naprawdę zarabia tylko sama "góra".

amberus

No cóż, nie zgadza się.  Np. w Starlife znajoma ma ok. 15 razy wyższe zarobki niż ja. Po prostu zbudowała większą grupę. Każdy ma możliwości. Nie tylko w mlm, jest sporo innych gdzie wejście teraz czy za rok daje zawsze te same szanse.