Jump to content
maderashop.pl
maderashop.pl

Madera Kawa,Herbata i Ekspresy do Twojego biura

Recommended Posts

maderashop.pl
maderashop.pl

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to dostawy kawy i herbaty oraz leasing ekspresów, na terenie takich miast jak Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk.

Jako dystrybutor kaw i herbat jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bardzo konkurencyjne ceny i stałą dostawę produktów wysokiej jakości.

Oferujemy produkty przewyższające to, co jest dostępne w sklepach stacjonarnych. Nasza kawa to wysokiej jakości produkt z Włoch nadający się do każdego rodzaju ekspresów. W ofercie mamy również wysokiej jakości wyselekcjonowaną herbatę oraz gorącą czekoladę.

Kawy Loredana Caffe oraz MIKE wypalane są we Włoszech w dwóch palarniach Torrefazione Mike Castagnotto Mario S.p.A. w Alessandrii i Marzotto S.r.L. w Castelgomberto, z zachowaniem starannego procesu doboru najwyższej jakości ziaren i wypalania, tak by zachować smak i aromat typowy dla najlepszych włoskich kaw, a jednocześnie dostosować je pod nasze polskie gusta.

Potrzebujesz ekspresu do kawy?

Nasza firma jest w stanie zaoferować Ci leasing ekspresu do kawy na preferencyjnych warunkach. Pomożemy Ci serwować pyszne kawy takie jak latte czy espresso dla Twoich klientów! Wyróżnia nas to, że nie wymagamy minimalnych zakupów kawy i oferujemy ekspresy ciśnieniowe w bardzo atrakcyjnej cenie.

Obsługujemy głównie biura, małe punkty usługowe, kancelarie, salony fryzjerskie, restauracje i bary oraz hotele.

Loredana logo black cmyk.png

kgf.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...