Jump to content
BioLie
BioLie

Współpraca dla gabinetów kosmetycznych - kosmetologia

Recommended Posts

BioLie
BioLie

Współpracujemy z gabinetami na terenie całej Polski, w trosce o zachowanie najwyższych standardów zawsze dokładnie weryfikujemy gabinety, które zgłaszają do nas chęć współpracy.

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych kosmeceutyków marki Creme Bar, które stworzone zostały po to, by odbudowę i pielęgnację zacząć od podstaw - czyli od naskórka. Interwencja na zasadach korneoterapii ukierunkowana jest na korekcję i odbudowę warstwy rogowej naskórka oraz systemu bariery ochronnej, które zostały uszkodzone lub osłabione przez chorobę lub czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Prawidłowe stosowanie zasad korneoterapeutycznych przywraca homeostazę i poprawia funkcjonowanie całej powłoki skórnej, chroniąc przed szkodliwymi substancjami i mikroorganizmami, wywołujące wszelkie anomalie.
Oferujemy produkty do pielęgnacji indywidualnej, a także do gabinetów kosmetycznych. Dzięki naszej innowacyjnej koncepcji, umożliwiamy tworzenie kremów na zamówienie. Z ponad 18 milionów receptur, każdy kosmetolog znajdzie coś indywidualnego dla swojego Klienta! Krem tworzony jest na podstawie biomembranowej bazy (3 rodzaje dedykowane konkretnym typom skóry) w połączeniu z substancjami aktywnymi. Zestawy dostępne są w naszym sklepie.
Umów się na współpracę, a otrzymasz atrakcyjne rabaty, szkolenie i nadzór opiekuna, który będzie do dyspozycji w razie wszelkich pytań. Zapoznaj się z naszą marką i zaoferują ją swoim Klientkom!
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę oraz fanpage:
cremebar.pl
lub do kontaktu:
Crème Bar visage parfait
aleja San Francisco 2
55-020 Rzeplin
tel. +48 536 880 710 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...