Jump to content
Wikarik
Wikarik

Jak pakować koszule w delegację?

Recommended Posts

Wikarik
Wikarik

Macie jakiś skuteczny patent na to żeby koszula po wyjęciu z walizki wyglądała ok? Nie umiem prasować więc żelazko odpada

Share this post


Link to post
Trzcinka
Trzcinka

Jest takie proste urządzenie, które nazywa się szczotka parowa. Wielkościowo podobne do żelazka, ale nie trzeba prasować tylko używa się pary wygładzającej odzież. Super rzecz na wyjazdy i nadaje się nie tylko do koszul, ale też do marynarek i spodni. Wystarczy, że powiesić daną część garderoby na wieszaku, włączysz funkcję naparowywania i po kilkudziesięciu sekundach ubranie wygląda idealnie, bez żadnych zagnięć.

Ceny są różne w zależności od ilości funkcji i od firmy, ale całkiem tanie szczotki widziałam w necie - wpisz sobie hasło gazetka lidl aktualna oferta i tam znajdziesz :)

Share this post


Link to post
wirn
wirn

Też mam taką szczotkę/żelazko parowe, to takie małe urządzenie, które bez problemu mieści się do walizki. Wyjazdów w delegacje mamy pełno, teraz oczywiście trochę mniej, ale i tak się nam zdarzają. Zawsze podróżujemy od razu z firmą, która za nas bookuje nam loty, przejazdy, organizują nasze wyjazdy służbowe, itp. Jest to firma CST Lotnicze z Krakowa. U nich można też ubezpieczyć się w przypadku rezygnacji z lotu https://www.lotnicze.pl/dla-klientow/ubezpieczenie-rezygnacji-z-podrozy , wtedy otrzymujemy zwrot kasy, teraz, gdy obostrzenia się non stop zmieniają, jest to bardzo wygodne wyjście. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...