Jump to content
wazer
wazer

Pomysły na gadżety dla klientów

Recommended Posts

wazer
wazer

Może ktoś z Was może mi zaproponować gadżety reklamowe? Chodzi mi o gadżety kobiece typu pendrive, może być coś innego, małego. Musi być możliwość naniesienia/doczepienia logo.

Share this post


Link to post
Star
Star

Był tutaj piękny gadżet - w przezroczystej długiej fiolce herbatka jedną porcja w suszu. Zatkane koreczkiem i z zawieszką z nazwą firmy. Bardzo oryginalny pomysł, szczególnie jeśli fundusze są ograniczone.

Jeśli jednak ma to byc coś droższego, polecam zerknąć sobie na stronę:

http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/btpf,upominki-okolicznosciowe-dla-klientow-dlaczego-warto-je-wreczac-co-wybrac

Weź pod uwagę takie upominki w postaci koszy ze smakołykami. W sieci mozna zamówić już gotowe kosze. 

Share this post


Link to post
Cucaburra
Cucaburra

Gadżet musi być dopasowany do marki i odbiorcy, żeby zapadł w pamięć, a przede wszystkim, żeby to marka utkwiła w pamięci. Powiedz w jakiej branży działasz, czym się zajmujesz i komu chcesz te gadżety wręczać, to wtedy będzie można coś pomyśleć. I pamiętaj, żeby ten gadżet był spójny z całym brandingiem marki. A dlaczego, to przeczytasz tutaj: co to jest branding?

Share this post


Link to post
Ddroz
Ddroz

Pendrive, powerbanki się teraz najlepiej sprawdzają, bo są przy okazji praktyczne.

Share this post


Link to post
farn
farn

My mamy właśnie pendrivy, powerbanki, ale też takie mniejsze rzeczy, jak na przykład breloczki do kluczy, zapalniczki, itp. Tylko tyle, że sami nanosimy na nie nasze logo. Mamy w firmie profesjonalną drukarkę uv, którą kupiliśmy od dostawcy UV PRINTER https://uvprinter.pl/index.php z Krakowa. Ich oferta jest dobrze skonstruowana, sprzęt jest wysokiej jakości, możemy na tej drukarce robić własne gadżety reklamowe, wykonywać druki wielkoformatowe, ona sprawdza się nam bardzo dobrze. 

Share this post


Link to post
brem
brem

W naszej branży nie bardzo pasują pendrivy jako gadżety reklamowe, zamiast tego wolimy wpinki z naszym logo, czy przywieszki. To są właśnie takie produkty, które sprawdzają nam się najlepiej, naszym klientom także odpowiadają w pełni. Zamawiamy je prosto od producenta MIR-MET http://mirmet.civ.pl/KALETNICZE.html z Warszawy. Oni wykonują swoją pracę bardzo dobrze, to poważna firma, całkowicie profesjonalna, ich produkty są dobrej jakości, polecam.

Share this post


Link to post
Tucker
Tucker

Własny biznes to duże wyzwanie pod wieloma względami. Jednym z ważniejszych jest tworzenie własnego brandu. Możemy to zrobić na wiele sposobów, natomiast dużo będzie zależało jak bardzo nasza działalność jest rozwinięta. W początkowych fazach zawsze będziemy szukali najbardziej atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Mogą to być chociażby gadżety jakie damy swoim stałym klientom. Możemy przy okazji wykorzystać modne trendy. Z pewnością gadżety sportowe - https://polagift.pl/gadzety-sportowe trafią do bardzo szerokiego grona odbiorców. Zbuduje to przy okazji pozytywny wizerunek naszej firmy, a ludzie chętnie zaczną o nas mówić. W ten sposób zdobywa się właśnie nowych klientów.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...