Skocz do zawartości
mrseo5
mrseo5

Darmowe koszty z FV, reklama i obniżenie podatku - czyli pomysł jak zyskać jednocześnie niższy podatek i nowych klientów

Rekomendowane odpowiedzi

mrseo5
mrseo5

Witam : ) Z góry zaznaczam że chodzi mi jedynie o legalne działanie a ogólnie wpadłem na pewien pomysł obniżenia podatku do 0 i jednoczesną darmową reklamę. Proszę o opinie czy takie coś może wyjść.


Mam na imię Piotr, jestem copywriterem i działam w branży marketingu internetowego. Z czasem zauważyłem że wielu moich klientów bierze ode mnie ”cokolwiek” tzn. teksty, publikacje na portalach, reklamy w sieci za określoną sumę aby uzyskać FV na obniżenie kosztów. W tym wypadku będzie to wydatek na marketing. 

Chciałbym zaoferować usługę w której wystawiałbym takie FV+wrzucał najefektywniejszą reklamę danej firmie a w zamian zarabiałbym ”pozyskując klienta”. Przykład: Firma A ma do zapłacenia 300 zł podatku w tym miesiącu. Wykupuje ode mnie usługę stworzenia reklamy na FB za 300 zł brutto i dostaje taką fakturę. Pomniejsza swój podatek a w zamian dostaje jeszcze sporo wejść na stronę www potencjalnych klientów. Zamiast płacić 300 zł podatku można zapłacić 300 zł za wygenerowanie nowych klientów. Firma i ja zyskujemy.

Co o tym myślicie? (czy cały koszt można odliczyć od podatku?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...