Skocz do zawartości
Jarna
Jarna

Jaki prawnik do obsługi firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Jarna
Jarna

Szukam namiarów na dobrego prawnika do obsługi prawnej firmy.

Czy macie kontakt do kogoś komu mozna zaufać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Star
Star

Marcin Kościelniak, na stronie znajdziesz do niego kontakt. http://cpkoscielniak.pl/

Kancelaria przygotowała dla mnie szereg dokumentów niezbędnych do prawidłowego działania firmy. Oferuje jednak o wiele więcej różnego rodzaju porad ( wcześniej korzystałem z usług pana Marcina na gruncie prywatnym). Współpraca konkretna, merytoryczna, terminowa, dobry kontakt, fachowa rozmowa, rzetelni pracownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Olek225
Olek225

My współpracujemy z Panem Tomaszczyk i jestem bardzo zadowolony. Prawnik konkretny, rzetelny i zaangażowany. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
AnitaT
AnitaT

Pana Tomaszczyk również mogę polecić. Profesjonalne podejście do klienta, każdego traktuje indywidualnie i poświęca mu pełną uwagę. Jest doświadczony i rzetelny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Majka2312
Majka2312
W dniu 17.11.2020 o 18:58, AnitaT napisał:

Pana Tomaszczyk również mogę polecić. Profesjonalne podejście do klienta, każdego traktuje indywidualnie i poświęca mu pełną uwagę. Jest doświadczony i rzetelny. 

W takiej sytuacji Pan Tomaszczyk jak najbardziej się nada. My w razie wątpliwości zawsze korzystamy z jego pomocy i nigdy się nie zawiodłam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
TobiK
TobiK

My jako firma z Panem Tomaszczyk współpracujemy praktycznie od początku i bardzo jestem z niego zadowolony. Potrafi rozwiać wątpliwości, widać, ze zna się na rzeczy i wie co robi. Jego porady są skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...