Jump to content
Wioleta
Wioleta

Sprzedam dobrze zarabiający biznes 20-30tyś miesięcznie. Franczyza

Recommended Posts

Wioleta
Wioleta

Sprzedam działający biznes z dużą bazą odbiorców naszego produktu.
Firma zajmuje się sprzedażą internetową łóżek drewnianych, dziecięcych oraz dla osób dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Średni dochód miesięczny około 20zł-30 tys zł, jednakże możliwości rozwoju są na tyle duże, że dochód można sukcesywnie zwiększać wprowadzając dodatkowe produkty oraz rozszerzając zasięg działalności na tereny państw Europy. Duże możliwości rozwoju dla osoby z zapleczem magazynowym przy obsadzie 1-2 pracowników.

Przyszłemu nabywcy zapewniam stałe dostawy obecnie sprzedawanego towaru w konkurencyjnych hurtowych cenach oraz prowadzę do zwiększenia asortymentu produktów, w które również kupujący będzie regularnie zaopatrywany. O czym, między innymi, będzie mówił zapis w umowie. Odbiór towaru jest warunkiem koniecznym sprzedaży biznesu. Zapewniam przekazanie niezbędnej wiedzy oraz schematów stałego zbytu towaru. Miejsce wykonywania działalności, ze względu na jej specyfikę, może odbywać się w dowolnym miejscu w Polsce zarówno w dużym mieście, jak i małej wsi i z powodzeniem może być biznesem rodzinnym, co wykluczy koszty zatrudnienia zewnętrznych pracowników.

Do prowadzenia biznesu nabywca potrzebuje jedynie powierzchni magazynowo -biurowej o łącznej powierzchni około 100m2, laptopa oraz telefonu. Oferowany biznes cechuje się stabilizacją sprzedażową przez cały rok, brak tzw. martwych okresów, gdzie sprzedaż odbywa się na stałym średnim poziomie około 20 tys.zł natomiast w okresach wzmożonego handlu winduje o 100-200%. Od nabywcy oczekuję 150.000zł za przekazanie. Decyzja o sprzedaży biznesu nie jest spowodowana wycofaniem się z branży, lecz zmianą rynku zbytu z detalicznego na hurtowy w tej samej branży. Moja firma posiada certyfikat Rzetelna Firma i jest w stałej współpracy z Kaczmarski Group sp. z o.o. Kontakt pod nr telefonu 502962828

Edited by Wioleta

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...