Skocz do zawartości
Markus9292
Markus9292

Pomysł na nowy biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Markus9292
Markus9292

Witam

Myślę nad otwarciem biznesu, ale nie wiem czym się zainteresować. Mój wkład to 40 000zł. Chciałbym zacząć od nowego roku :) Franszyzy raczej mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Lembicz.pl
Lembicz.pl

Cześć,

Temat trochę bez sensu, bo mnóstwo biznesów można zacząć z takim (i wiele niższym) kapitałem. Biznes stacjonarny czy w internecie? Jak stacjonarny to zrób chociaż podstawową analizę rynku w swoim mieście i zobacz, czego jeszcze tam brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Markus9292
Markus9292

Mieszkam na wsi więc raczej w grę wchodzi biznes internetowy. Dropshipping jest ciekawą opcją czy nie brać się za takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Lembicz.pl
Lembicz.pl

W internecie można zarabiać na mnóstwo sposobów. Mając 40 tysięcy budżetu możesz wejść w wiele tematów. Najlepiej gdybyś biznes internetowy powiązał ze swoimi zainteresowaniami czy wiedzą (inaczej będziesz musiał sporo czasu poświęcić na edukację). Jakby co to ja wykonuję tworzenie stron wwwi inne usługi marketingowe ? Do Nowego roku masz jeszcze trochę czasu, więc rozejrzyj się na spokojnie.

Z dużo mniejszym budżetem ludzie zaczynali biznes online, więc kwestia wybrania branży i ogień ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Markus9292
Markus9292

Mam jeszcze opcję sprowadzania przemysłowych ekspresów do kawy z dużej firmy z Niemiec. Nowych, używanych i uszkodzonych. Może tym się zainteresować zająć się sprowadzaniem i handlem. Lub podjąć współpracę z jakimś serwisem itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Lembicz.pl
Lembicz.pl

Większość pomysłów na biznes wygląda dobrze, póki się nie wejdzie w to głębiej ? Później się okazuje, że nie wiadomo jak sprzedawać, nie ma chętnych na zakup itd. Na spokojnie przemyśl, żeby nie utopić hajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
ania1001
ania1001

Mam pytanie, chce założyć wlasną firmę. Potrzebuje dobrego księgowego i kogoś kto zajmie się moją księgowością, znalazłam w internecie jakieś biuro rachunkowe z Warszawy. czy ktoś z Was może zna? Dzięki za odpowiedź z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Lembicz.pl
Lembicz.pl

Jak ma odpowiedzieć na pytanie skoro nawet nie podałaś nazwy tego biura księgowego ? Marketing wiedzę robiony wysokich lotów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Markus9292
Markus9292
W dniu 1.12.2020 o 17:38, Lembicz.pl napisał:

Najlepiej gdybyś biznes internetowy powiązał ze swoimi zainteresowaniami czy wiedzą

Moje zainteresowania i wiedza to komputery, konsole, gry. Na przykład handel grami, porównywałem ceny na allegro i niektórych hurtowni itp. Często jest tak, że cena na allegro jest niższa niż hurtowni. Skąd oni biorą tak tanio gry pudełkowe i klucze np. Steam po tak niskiej cenie? Długa współpraca i rabaty? Czy może prosto od dystrybutora kupuję?

Edytowane przez Markus9292

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Lembicz.pl
Lembicz.pl
14 godzin temu, Markus9292 napisał:

Moje zainteresowania i wiedza to komputery, konsole, gry. Na przykład handel grami, porównywałem ceny na allegro i niektórych hurtowni itp. Często jest tak, że cena na allegro jest niższa niż hurtowni. Skąd oni biorą tak tanio gry pudełkowe i klucze np. Steam po tak niskiej cenie? Długa współpraca i rabaty? Czy może prosto od dystrybutora kupuję?

Nikt Ci na takie pytania nie udzieli odpowiedzi, a przynajmniej za darmo ? Ja nie mam pojęcia jak to się dzieje. Mogę tylko przypuszczać, że rozchodzi się o coś innego niż długa współpraca i rabaty. Albo prosto od dystrybutora duże ilości, albo w innych krajach się dzieje magia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
danielnazet
danielnazet
W dniu 4.12.2020 o 13:03, ania1001 napisał:

Mam pytanie, chce założyć wlasną firmę. Potrzebuje dobrego księgowego i kogoś kto zajmie się moją księgowością, znalazłam w internecie jakieś biuro rachunkowe z Warszawy. czy ktoś z Was może zna? Dzięki za odpowiedź z góry!

Ja polecam "Soho Taxes Biuro Rachunkowe Edyta Żurawska" z Warszawy.

Bardzo profesjonalne i pomocne Biuro Rachunkowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...