Skocz do zawartości
mzar
mzar

Upadłośc konsumencka plusy i minusy

Rekomendowane odpowiedzi

mzar
mzar

Upadłość konsumencka plusy i minusy? Zastanawiamy się z mężem póki co jakoś staramy się dać jakoś radę. Dopóki nie zdam prawa jazdy u mnie nie ma szans na jaką kolwiek pracę teraz a we wrześniu wyprowadzam się do Niemiec do męża mieszkać z dziećmi. Może uda się mi tam znaleźć pracę i będzie łatwiej a narazie póki jest wielka nie wiadoma zastanawiam się nad tą upadłością mógłby mi ktoś napisać własne doświadczenia jak u was to wyglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jarna
Jarna

Dla mnie to było jak otwarcie okna w zadymionym pokoju - dało mi spokój i wreszcie zobaczyłam perspektywę końca. Przestałam się bać telefonu i skrzynki na listy  wcześniej stres związany z długami mocno odbijał się na moim zdrowiu, teraz wszystko zniknęło. Ale to nie jest rozwiązanie dla każdego, trzeba się nastawić na długi czas trwania i poczucie braku kontroli nad własnymi finansami gdy wchodzi syndyk. No i trzeba wszystko dobrze przeanalizować. 

Zerknij sobie na stronę:

https://www.kolrinahchorus.org/szansa-na-zycie-bez-ciazacych-dlugow-czyli-upadlosc-konsumencka/

Jest tutaj sporo informacji o samej upadłości. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Myszka
Myszka

Z własnego doświadczenia wiem, że samemu nie zdziała się zbyt wiele, a nerwów można stracić wiele. Najlepiej jest skorzystać z pomocy doświadczonych osób, którzy analizują naszą sytuację i podpowiadają jak krok po kroku zmienić ją na lepsze i odzyskać kontrolę nad swymi finansami i spokojny sen. Mnie pomogła Kancelaria Prawna Fenix, której jestem wdzięczna za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...