Skocz do zawartości
tedyhees
tedyhees

Zalozenie firmy , sprzedaz dystrybucja zza granicy

Rekomendowane odpowiedzi

tedyhees
tedyhees

Chcialbym otworzyc firme . Polegac by to mialo na sprzedazy produktu ktory bylby produkowany w firmie za granica . Firma ta produkuje produkt i dziala na podobnej zasadzie a wiec sprzedaje w internecie na zamowienie danej ilosci sztuk. Ja bym odkupywal od nich po paru procentach nizej ze wzgledu na przyszla wspolprace oraz byly by oznaczone moimi logami z mojej strony. 

Firma nazwa siedziba musialaby byc zarejestrowana i tak za granica w tym przypadku byloby to.USA

Sprzedajac to w Polsce musze otwierac firme  oddzielna ? Czy jest to zaliczane jako import czyli dystrybucja calego towaru? Oczywiscie niektore modele produktu polegalyby na sprawdzeniu wymiaru indiwidualnego i odeslaniu ich do mnie czyli do USA gdzie ja dalej to przekazuje firmie ktora to produkuje. I gotowy produkt znow po kilku dniach mialby klient w Europie. 

Wydaje mi sie ze musialby byc jakis.adres w Polsce aby ludzie nie wpadali w panike ze z zza oceanu to moga nie ufac a tak moga przyjechac zobaczec sami przed zakupem.  Dodatkowe pytanie jesli tak.to czy moNa to otworzyc na typu Malta cypr gdzie sa podatki mniejsze czy lepiej o jakas dotacje sie.postarac w Polsce i miec jako.siedziba w usa a oddzial jakby w Polsce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...