Skocz do zawartości
Wojtek2

Windykacja online

Polecane posty

Wojtek2

W sieci jest mnóstwo firm oferujących usługi online. Czy ktoś z Was korzystał z takiej pomocy? I na ile była ona skuteczna? Znalazłem taką firmę: https://windykacja-online.pl/. Oferują usługi gratis. Więc teoretycznie to powinno im zależeć na odzyskaniu pieniędzy, skoro koszty windykacji ponosi dłużnik. Jak jest w rzeczywistości? Macie jakieś  doświadczenia w tej kwestii? Czy lepiej poszukać windykatora stacjonarnie?

Marcel

Korzystałem z takiej pomocy. Najpierw firma dzwoni do dłużnika,  a gdy mija 60 dni wysyła list z żądaniem zapłaty.  W różnych firmach, wygląda to inaczej. Mogą dzwonić, wysyłać pisma, maile, sms, a nawet składać wizyty osobiście. Kolejny krok to wpisanie na listy dłużników  do różnego rodzaju rejstrów, jak Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Dłużników ERIF oraz BIG InfoMonitor. Gdy i to nie pomaga, zakładają sprawę w sądzie. A ponieważ koszty przerzucone są na wierzyciela, więc w interesie windykatora jest odzyskanie pieniędzy. 

JackowskiMat

Ja polecam poszukać stacjonarnie w internecie rożnie bywa, jednak bezpośredni kontakt z człowiekiem daje większa wiarygodność.

Kabanos

Ja korzystam z programu do faktur faktury.pl i on ma funkcję windykacji i monitoringu faktur. Świetna sprawa, bo nie muszę się tym martwić. A na dodatek ma moduł magazynowy, więc oszczędza mi dużo pracy i nerwów. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się