Jump to content
Karolina647
Karolina647

Sprawdzona księgowa

Recommended Posts

Karolina647
Karolina647

Możecie polecić sprawdzoną przez was księgową lub doradzić przy wyborze? Czy praca z księgowa gdańsk jest przyjemna? Zlecenia są wykonywane profesjonalnie? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Share this post


Link to post
farn
farn

Naszą księgowością od samego początku zajmuje się biuro rachunkowe Pawła Tchórowskiego http://www.tchorowski.eu/ksiegowosc z Sulęcina i serdecznie je polecam. Nie wiem, jak niektórzy sami sobie radzą z księgowością, tam trzeba bardzo dużo ogarniać, znać się na przepisach, które przecież cały czas ulegają zmianom. A tu mamy specjalistów, którzy prowadzą nasza księgowość do dobry sposób, zajmują się tymi wszystkimi formalnościami, kadrami i płacami oraz wieloma innymi rzeczami. Dotrzymują terminów, mają atrakcyjne ceny, opłaca się im zaufać. 

Share this post


Link to post
mall
mall

My do księgowości zatrudniliśmy firmę KBR Księga https://www.kbrksiega.pl/uslugi/pelna-ksiegowosc z Katowic, oni ogarniają naszą pełną księgowość, kadry i płace, pomagają nam w różnych sprawach związanych z księgowością i wychodzi im to doskonale. Zarekomendowała nam ich znajoma, która sama ma małą firmę i mocno ich zachwalała. Teraz wiem, że nie przesadzała. Bez problemu odpowiedzą na wasze pytania, dotrzymują terminów rozliczeń, uważam że lepiej trafić nie mogliśmy, polecam ich serdecznie. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...