Skocz do zawartości
Anna25

Nasze hobby

Polecane posty

Anna25

Niemal każdy pielęgnuje jakieś hobby, czasami tak niespotykane, że na pewno chcielibyście podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami.

Mój mąż zbiera monety. Może to nie jest szczególnie egzotyczne hobby, trochę jak z poprzedniej epoki, w tej samej grupie co klasery ze znaczkami, ale bardzo podoba mi się jego zapał i konsekwencja (zbiera je od kilku lat). Ma już sporą kolekcję , która zajmuje coraz pokaźniejszą przestrzeń w domu.

Napiszcie, proszę, jakie jest Wasze hobby, podzielcie się ciekawymi informacjami dotyczącymi Waszej pasji. ^_^

DavidM

Ja interesuje sie motoryzacja. Mam swoj garaz po dziadku i czasem sobie grzebie.xD

jannett

A gdzie teraz kupuje się znaczki? Pewnie są jakieś specjalistyczne sklepy ;)

Ami

Uwielbiam podróżować i odkrywać nieznane dla mnie zakątki mojej okolicy, naszego kraju i świata.

Użytkownik

Udało Ci się już coś odkryć w swojej okolicy? :D

Mareljusz

Ja lubię czytać, oglądać filmy. Interesuję się historią, muzyką, lubię robić zdjęcia. 

moniagonia

Lubię czytać książki, rozwiązywać krzyżówki i gotować. 

Adix7858

Widzę że czytanie jeszcze nie umarło :)

Ja lubię czytać, czasami też piszę coś swojego. Poza tym to fotografia, motoryzacja (najbardziej motocykle) i siatkówka.

jannett

Mnie ostatnio zainteresował bardziej temat fotografii i montażu filmów i tak się zastanawiam,
czy nie zainwestować w porządny kurs i sprzęt, żeby ruszyć z taką działalnością dodatkową,
jak filmowanie wesel i innych uroczystości. Myślicie, że da się na tym dorobić jakiś konkretny grosz?
Jak sądzicie, jakie są widełki w tym fachu? Tak, żeby na początku nie przesadzić, ale też nie wystrzelić w kosmos z ceną?

andrzej1456

Moim hobby jest sklejanie modeli statków i samolotów, mam niezłą kolekcie. Pomaga mi się to odprężyć i skupić na czymś innym niż praca i dom :D. Czasem też lubię sobie poobstawiać mecze, można w ten sposób trochę zarobić. Teraz skorzystałem na przykład z bonusa na 20zł w totolotku. Jeśli można wstawić to tutaj macie link http://zawodtyper.pl/20-zlotych-bez-depozytu-totolotek/. Kasa bez depozytu, można raz obrócić zakład i wypłacić. Lubię też majsterkować przy swoim samochodzie. Mam starą 80 więc jest trochę roboty. W planie mam ją doprowadzić do stanu idealnego. Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

jurempus
Napisano (edytowany)

Moje hobby to motocykle...lubie tak wszystkim tym AGD rzucić w kąt założyć kask odpalić silnik i zapomnieć o tym całym bałaganie i narzekaniem ludzi :) i jechac tylko przed siebie

Edytowano przez jurempus

Sebastian L.

Ja lubie zbierac stare pienadze/monety, znaczki pocztowe, i wszystko zwiazane z Polska oraz z wojna/mi. 

A pozatym lubie sie uczyc :D

Pozdrawiam

Ami
Dnia 16.01.2018 o 19:42, BOSS napisał:

Udało Ci się już coś odkryć w swojej okolicy? :D

Przesiawszy się na rower odkrywam nowe ścieżki i drogi wiodące do pięknych miejsc, których wcześniej nie zauważałam. 

Ryszarda

Moim hobby jest moja praca a dokłądnie projektowanie gier komputerowych :) Brzmi super fajnie ale praca jest ciezka i czesto po dni pracy głowa paruje :) ale warto :)

AsiaPL

Książka, fitness, podróże, moda, polityka. 🙂

Krzysztof K.

Ja bardzo lubię kręcić sobie yoyo, polecam spróbować. Tylko kupcie sobie takie z łożyskiem bo takie bez z targu do niczego się nic nie nada 🙂

Madzix3o5

Ja lubię biegać chociaż na początku w ogóle się tego nie spodziewałam, często czerpię informację z https://www.runners-world.pl/

milada91

Moim hobby jest programowanie. Z jakiegoś powodu godziny kombinowania przy kodzie, aby uzyskać jakiś efekt mnie relaksuje 😅 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się