Jump to content
Service Factor

Faktoring

Recommended Posts

Service Factor

Nie ma takiego tematu a myślę, że warto. Usługa dla wszystkich przedsiębiorców, wystawiających faktury z odroczonym terminem płatności. http://servicefactor.pl/faktoring-korzysci/

Gdyby ktoś szukał informacji na ten temat, możemy podyskutować w tym temacie.

Michał_CR

Ile zabieracie, 40% od wartosci faktury?

Service Factor
8 minut temu, Michał_CR napisał:

Ile zabieracie, 40% od wartosci faktury?

Wołałbym nie dyskutować na forum o naszej ofercie przez szacunek do właścicieli forum, po szczegóły zapraszam do osobistego kontaktu.

W temacie na forum porozmawiajmy raczej o rynku, usługach i spostrzeżeniach dotyczących faktoringu.

Odpowiadając krótko na pytanie działamy w dwóch modelach.

1. Przede wszystkim jesteśmy brokerem, współpracujemy z większością faktorów i możemy dopasować ofertę zarówno do potrzeb jak i możliwości i tutaj rozpiętość cenowa od kilku% rocznie w faktoringu bankowym, po drogie ale niestandardowe rozwiązania.

2. Udzielamy również finansowania z własnych środków - raczej małe limity do 100tys pln i w oparciu o jawną cesję należności. Wynagrodzenie około 3%-5% za 30dni. 

http://servicefactor.pl/kontakt/

karolinaa

Witam, jestem studentką trzeciego roku kierunku Finanse i Rachunkowość na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
Zwracam się z prośbą o poświęcenie dosłownie kilku minut i wypełnienie ankiety pt. FAKTORING W OPINII PRZEDSIĘBIORCÓW. Ankieta jest częścią mojej pracy licencjackiej i jest anonimowa. Z góry dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam ;)

https://forms.gle/cqcv4wD61F8qZVXLA 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Czy warto oszczędzać na oponach?

Z takim dylematem mierzy się wiele osób. Czy opony, to element auta, który warto traktować po macoszemu - wydaje się, że nie. Opony to przecież jeden z istotniejszych elementow majacych wpływ na na przyczepność, na bezpieczeństwo zwłaszcza poruszania się po tych trasach szybkiego ruchu. Odsyłam jeszcze tutaj pod linka: http://racerpolska.pl/opony-do-samochodu/oszczedzanie-na-oponach-samochodowych-co-warto-wiedziec/ Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

in Misz Masz

• Import z Chin - co warto?

Witam serdecznie.

Co według Was warto importować z Chin? 
      Prosiłbym o konkretne przykłady sprecyzowane. 

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia? 

Mam spore doświadczenie w handlu w Polsce, Europie oraz północnej Afryki.

Szukam dodatkowej branży oraz importu z Azji.

Zapraszam do dyskusji.

in Pomysł na biznes

• Mamy Kontakty do Rzetelnych przedsiębiorców do ponad 180 branż

Posiadamy cieple kontakty do rzetelnych i sprawdzonych Przedsiębiorców reprezentujących ponad 180 branż. 
      Jeżeli jesteście zainteresowani kontaktami z konkretnymi branżami i fachowcami którzy reprezentują je, proszę o informacje zwrotną.
      Z chęcią umowie spotkanie lub przekażę dane teleadresowe wraz z rekomendacją.
      Do tej pory pomogliśmy już ponad 300 firma i osobą prywatnym w dotarciu do odpowiednich fachowców czy usług.
      Dodajemy Temat ze względu na duże zapotrzebowanie i po to aby pomóc wszystkim którzy potrzebują dotrzeć do odpowiedniego fachowca reprezentującego swoją branżę. 
      Dodam iż kontakt będzie bezpośrednio przekazany do właścicieli Firm, dzięki mojej rekomendacji będziecie Państwo traktowani priorytetowo.

Pytanie 1
      Potrzebujesz pomocy?
        Pytanie 2
      Z kim lub z jaką branżą chciałbyś nawiązać kontakt?
        Pytanie 3
      Z Jakiego Miasta Pochodzisz?

Przykładowe branże:

- producent ekologicznych opakowań z tektury
      - ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne
      - biuro rachunkowe
      - profesjonalna pomoc prawna
      - doradztwo inwestycyjne
      - ubezpieczenia na życie
      - kredyty hipoteczne
      - szkolenia i usługi BHP i PPoż
      - tworzenie stron www
      - drukarnia wielko i mało formatowa
      - międzynarodowe biuro nieruchomości
      - generalny wykonawca inwestycji
      - architekt
      - produkcja mebli
      - klimatyzacja chłodnictwo
      - powłoki poliuretanowe
      - bramy, ogrodzenia , balustrady
      - automatyka do bram i domofony
      - zakładanie i pielęgnacja ogrodów
      - dystrybucja i montaż wykładzin obiektowych
      - obsługa informatyczna firm
      - szkoła językowa
      - oprogramowanie do zarządzania firmą
      - diagnostyka przyczyn problemów zdrowotnych
      - przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne
      - rehabilitacja, fizjoterapia
      - myjnia samochodowa, powłoki ceramiczne
      - obsługa imprez okolicznościowych
      - Paintball, Quady

oraz ok 150 innych

pozdrawiam

in Ogólnie o biznesie

• Praca w Internecie nie taka zła :_)

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych, od jakiegoś czasu zajmuje się inwestowaniem drobnych kwot pieniężnych na platformie Adblast, jedni pewnie słyszeli, inni nie. Chciałbym się z wami podzielić tą formą zarobku. Mam już kilkuosobowom grupę na Facebooku, gdzie wspólnie zapraszamy osoby chętne zarabiania i wspólnie budujemy swoją strukturę. Jeśli chciałbyś dołączyć do mojego teamu, napisz do mnie tutaj na priv, lub na email: marceliharacz@wp.pl . Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to wygląda, podaje link do darmowej rejestracji : https://adblast.alternet.com/r/marceliharacz . ZAPRASZAM  

in Zarabianie w internecie

• Płatności za granicą-karta czy gotówka?

Zdarza się Wam wyjeżdżać za granicę wypoczynkowo lub służbowo? Mi coraz częściej, przynajmniej kilka razy do roku.  Za noclegi, inne usługi i różne zakupy płacę przeważnie kartą do rachunku walutowego. Zauważyłam jednak,że wielu Polaków wciąż zabiera ze sobą gotówkę. Ma to sens? Mi się wydaje że nie bardzo, zwłaszcza gdy walutę kupuje się w tradycyjnym kantorze. Przecież bezgotówkowa wymiana jest dużo tańsza, kantor online oferuje kursy najbardziej zbliżone do rynkowych. Ja stawiam więc na oszczędność i wygodę. A Wy?

in Misz Masz