Jump to content
Karolina647
Karolina647

Księgowość

Recommended Posts

Karolina647
Karolina647

Cześć, chcę niedługo otworzyć swoją pierwszą firmę w życiu. Zastanawiam się czy prowadzenie księgowości warszawa jest trudne, czy lepiej powierzyć to biurom rachunkowym? Dodam, że nie miałam nigdy styczności ani z księgowością ani z biznesami.

Share this post


Link to post
brem
brem

Samemu jest ciężko, o wiele prościej jest, gdy wszystko powierzacie w ręce profesjonalistów. Sami korzystamy z usług Biura Księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/pelna-obsluga-ksiegowa w Gliwicach. Oni zapewniają nam pełną obsługę księgową, reprezentują nas przed organami administracyjnymi, prowadza pełna księgowość, zajmują się naszymi kadrami i płacami. Pracujemy z nimi od dwóch lat i nie zamierzamy zmieniać tego stanu, super się z nimi współpracuje, mają szeroki zakres usług, polecam. 

Share this post


Link to post
wirn
wirn

Jest trudne, tak jak pisano wyżej, po prosu łatwiej jest skorzystać z usług doświadczonego biura rachunkowego. W naszym przypadku jest to biuro księgowe PLUS https://plus.katowice.pl/ksiegowosc/ksiegowosc-dla-malych-firm/ z Katowic. Nasze firma wciąż jest mała, chociaż prężnie się rozwijamy, a oni maja ofertę w sam raz dla nas. Wszystkimi czynnościami księgowymi zajmują się systematycznie, pilnują terminów, są kompetentni i śmiało można im zaufać. Współpraca  z tą firmą układa nam się bardzo dobrze, to godni polecenia specjaliści. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...