Jump to content
Elżbieta
Elżbieta

AdWords

Recommended Posts

Elżbieta
Elżbieta

Google AdWords , czyli  system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google, to moim zdaniem najważniejsza forma reklamy w internecie, dla każdego kto ma stronę, bloga, czy wizytówkę. Macie swoje sposoby, na to, by znaleźć się wysoko na liście wyników wyszukiwania, czy korzystacie z pomocy agencji? 

Share this post


Link to post
Kabanos
Kabanos

Kiedyś dawno chciałem się zajmować tym sam, żeby zaoszczędzić pieniądze. Nie tylko nie odniosłem sukcesów, ale straciłem mnóstwo czasu. Nie było wyjścia, tylko zatrudnić agencję SEO. Od pozycjonowania, po reklamę , robią to sprawnie i skutecznie. Nie płacę dużo, a efekty są. Bez dobrego pozycjonowania, nie ma szans na wysoką pozycję w wyszukiwarkach. 

Share this post


Link to post
Michał Jezierski
Michał Jezierski

Pozycjonowanie jest kluczowe. AdWordsy pozwalają się szybko wypozycjonować i są dość skuteczne, tylko trzeba dobrać odpowiednio słowa kluczowe. 

Samo pozycjonowanie lepiej zlecić specjalistom, którzy się na tym znają. 

Natomiast samodzielnie można poprawić wyniki wyszukiwania poprzez content marketing, czyli dostarczanie użytkownikom wartościowych treści.

Dobrym rozwiązaniem może być blog na stronie www, który będzie generował ruch i tym samym pozycjonował stronę.

Blog ma tę zaletę, że szybciej można go wypozycjonować niż tradycyjną stronę www. Ponadto przy blogu sprawdza się pozycjonowanie na tak zwany "długi ogon", gdzie dociera się do grupy potencjalnie już zainteresowanych oferowanymi usługami lub produktami.

Co więcej, "długi ogon" to także mniejsza konkurencja, więc można szybciej być na górze wyszukiwarki.

Content marketing jest też o tyle dobry, że kreujemy wizerunek eksperta w danej branży, co może przełożyć się później na wyższe wyniki sprzedaży. 

Share this post


Link to post
kkmata
kkmata
Posted (edited)

Sama tego zdecydowanie bym nie ogarnęła, korzystam obecnie przy adwords z już z drugiej firmy, przy pierwszej efekty nie były zadawalające, ale stwierdziłam, że spróbuję jeszcze raz z inną. Znajomy mi polecił pana Piotra. Po opisaniu mojej sytuacji i sprawdzeniu przez niego dotychczasowej kampanii okazało się, że ta pierwsza firma nawet jakiś podstawowych czynności nie prowadziła dobrze przez co traciła mój budżet. Teraz efekty kampanii są zupełnie inne, znacznie lepsze i faktycznie teraz ona mi się opłaca, więc warto trafić na dobrego specjalistę. Z pewnością mogę polecić pana, który teraz prowadzi mi kampanię, tutaj kontakt do niego ninjaads.pl w moim przypadku widać, że wykonuje dobra i rzetelną robotę.

Edited by kkmata

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...