Jump to content
Sign in to follow this  
arczi0123

Konta oszczędnościowe.

Recommended Posts

arczi0123

Witam ogólnie nie wierze żeby  dało radę zarobić na lokatach czy kontach oszczędnościowych jednak mam trochę odłożonej gotówki,której nie mogę zainwestować w jakiś biznesu musi czekać i mam takie pytanie jakie jest obecnie najlepiej oprocentowane konto oszczędnościowe gdzie w razie potrzeby można bez problemu wypłacić pieniądze ??? Jeżeli nie jest to zabronione na forum  prosiłbym o podanie jakie kwoty wyciągacie miesięcznie np z 10/20 tyś/100 tyś zł takiej kwoty aby łatwo dało rade to policzyć. Z góry dzięki ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Topics

• Jakie macie hobby na co dzień?

Jakie macie hobby?  Czy są może rzeczy ktore kolekcjonujecie? 

in Ogólnie o biznesie

• Jakie meble do biura

becnie jestem na etapie meblowania swojego pierwszego biura. Czy moglibyscie polecić gdzie można zamowić porządny komplet mebli ?

in Ogólnie o biznesie

• Szukasz biznesu? - 1000 czapek z Formuły 1 za 5000 zł

Witam Mam 1000 sztuk czapek z daszkiem z formuły 1. Są to oryginalne gadżety, zapakowane. Sprzedam 1000 sztuk za kwotę 5000 zł. Wychodzi 5 zł za czapkę.    kontakt do mnie : 695 181 809

in Szukam pomysłu na Biznes

• Zdrowe zęby

Witajcie, zawsze uważałam, że zdrowe zęby i ładny uśmiech są ozdobą każdego człowieka i dlatego zawsze pilnowałam mojego syna, aby dokładnie czyścił zęby. Jak tylko wyrósł mu jakiś ząb stały, to od razu jechałam go zalakować. Ostatnio na stronie https://www.listerine.pl/zdrowe-zeby-4-wskazowki-pomagajace-chronic-zeby wyczytałam, że oprócz tego zęby należy nitkować i płukać płynem do płukania ust. Nitkę już zakupiłam, ale zastanawiam się nad płynem, a dokładniej nad tym czy 10-latek może używać takiego płynu? Wiecie coś może na ten temat?

in Misz Masz

• Jakie możliwości oferują nowoczesne systemy SCADA

Systemy SCADA umożliwiają kompleksowe zarządzanie procesami technologicznymi. Współczesne systemy SCADA umożliwiają: - gromadzenie danych pobieranych z maszyn oraz urządzeń na przykład pomiarowych; - nadzorowanie oraz realizowanie procesów przez maszyny i urządzenia; - alarmowanie w razie spełnienia określonych warunków; - zapisywanie danych historycznych procesów do ich późniejszego odczytu; Proponuję zapoznać się jeszcze z http://www.elektryka.org/artykuly,84658,1,jakie_mozliwosci_oferuja_nowoczesne_systemy_scada Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.    

in Ogólnie o biznesie