Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arczi0123

Konta oszczędnościowe.

Polecane posty

arczi0123

Witam ogólnie nie wierze żeby  dało radę zarobić na lokatach czy kontach oszczędnościowych jednak mam trochę odłożonej gotówki,której nie mogę zainwestować w jakiś biznesu musi czekać i mam takie pytanie jakie jest obecnie najlepiej oprocentowane konto oszczędnościowe gdzie w razie potrzeby można bez problemu wypłacić pieniądze ??? Jeżeli nie jest to zabronione na forum  prosiłbym o podanie jakie kwoty wyciągacie miesięcznie np z 10/20 tyś/100 tyś zł takiej kwoty aby łatwo dało rade to policzyć. Z góry dzięki ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobne tematy

• Jakie oprogramowanie do dypożyczalni aut/samochodów

Witam. Czy ktoś korzysta lub może polecić albo skrytykować jakieś oprogramowanie do prowadzenia wypożyczalni aut? Znalazłem kilkanaście dostępnych rozwiązań ale ciężko się przez to przebić na początku. Wstępnie brałem pod uwagę: rentcarsoft , acomnex, rentcar ale nie wiem na co głównie zwracać uwagę. Wymagania: wypożyczalnia z kilkoma punktami, przynajmniej 10 aut, rezerwacja przez stronę internetową. Prosiłbym o wszelkie podpowiedzi.

w Ogólnie o biznesie

• Dobry telefon dla biznesu?

Czy możecie podpowiedzieć jaki smartfon warto mieć do firmy? Przeglądałam na Komórkomacie, rozważam zakup Samsunga albo I Phone, ale do końca nie wiem. Czy możecie coś podpowiedzieć? 

w Firma

• Jak zarobić a się nie narobić?

Czy macie jakieś fajne pomysły / patenty aby niedużym nakładem pracy zarobić? proszę o jakieś konkretne przykłady...

w Szukam pomysłu na Biznes

• Diamenty - obecnie też biznes dla każdej osoby.

Planujesz zapewnić sobie stałe wieloletnie dochody ? Więc na pewno szukasz dobrej normalnej i znanej firmy działającej od lat która Ci to umożliwi, bez żadnego ryzyka. Tu masz firmę która zajmuje się diamentami. Umożliwia ona zbudowanie trwałego dochodu praktycznie każdej osobie i to nawet minimalnym wkładem. Na stronie znajdziesz pełny opis. Poznaj firmę i korzystaj. [ pomagam w budowie biznesu ] https://biznesinwestycje.pl.tl/Diamont-Certainty-_-pewny-biznes.htm  [ kontakt na stronie ]

w Pomysł na biznes

• Trochę filozoficznie o pieniądzach i biznesie

Witajcie,   biznes i pieniądze to temat, który od dawna mnie fascynuje. Pochodzę z dość biednej rodziny. Moi rodzice przez większość życia zarabiali coś między minimalną a średnią krajową, bliżej minimalnej. Pamiętam jak dziś, kiedy mama opowiadała mi o jakimś znajomym, który zarabia 4.000 zł miesięcznie i wydawało się zarówno jej, jak i mnie, że to bogacz.   Jestem pierwszą osobą w mojej rodzinie, która zarabia sensowne pieniądze. Pracuję zdalnie jako programista i wyciągam po przeliczeniu z obcej waluty około 30.000 zł netto miesięcznie nie przepracowując się zbytnio. Z jednej strony ta stawka już mi spowszedniała, ale z drugiej moje korzenie nie dają o sobie łatwo zapomnieć i często porównuję się do ludzi zarabiających po 2.000 zł.   Fascynuje mnie zmiana sposobu myślenia i to, jak lęk wpływa na umiejętność zarabiania pieniędzy. Ilekroć jestem wśród ludzi zarabiających niewiele, pieniądze wydają mi się czymś nieosiągalnym. Lęk blokuje danie sobie przyzwolenia na posiadanie.   Jestem od jakiegoś czasu w małym impasie, gdzie nie potrafię wyobrazić sobie, że jestem wart więcej. Z podziwem słucham ludzi, którzy mówią z lekkością o setkach tysięcy złotych. Jest w tym coś pięknego. Możecie mnie wyśmiać lub zwyzywać, ale jest też druga strona medalu, której być może nie powinienem przedstawiać na takim forum. Otóż jakaś część mnie poddaje w wątpliwość sens prowadzenia biznesu. Bardzo często zastanawiam się czy takiego świata chcę. Duże pieniądze robią często ludzie, którzy tworzą i zaspokajają sztuczne potrzeby. Innymi słowy, jest w tym wszystkim coś chomiczego - poświęcanie życia dla robienia kasy na zasadzie bezsensownego wyciągania jej ludziom z kieszeni i kupowanie bzdur od innych, podobnych nam, którzy takie sztuczne potrzeby wytworzyli u nas. Czy zdarza Wam się czasem patrzeć na to w taki sposób?   Jestem rozdarty między pragnieniem poznawania świata również od strony bogactwa, bo daje to dostęp do pięknych chwil i przedmiotów. Z drugiej strony jest w tym coś płytkiego, brzydkiego, niepotrzebnego, odwracającego uwagę od ważniejszych spraw. Postanowiłem jednak, że będę dalej eksplorował ten świat i poszerzał sobie świadomość w kierunku, gdzie te 30.000 zł to niewiele i gdzie jest dużo przestrzeni na znacznie większe pieniądze.

w Ogólnie o biznesie