Jump to content
Mateusz Makarewicz
Mateusz Makarewicz

EUR/USD. Gwarantowane 10% ROI / min msc.

Recommended Posts

Mateusz Makarewicz
Mateusz Makarewicz

Dzień dobry,

Poszukuje osoby chetnej do inwestycji w tradingowy algorytm mojego autorstwa. Spekulacje skupione wylacznie na parze EUR/USD. Z zawodu jestem psychologiem, na codzien prowadze dzialalnosc rozrywkową, zas z zamiłowania zajmuje się szerzej pojeta automatyzacja glownie w obszarze sztucznej inteligencji. Spekulacja par walutowych zaciekawiłem się stosunkowo niedawno. Postanowilem oszczedzic sobie czasu na nauke w tej dziedzinie i najefektywniej wykorzystac to co juz potrafie czyli komunikacje, jezyki obce, umiejetnosc zdobywania informacji oraz automatyzacji zadan. Zdobylem kontakt z kilkoma zawodowymi handlowcami, ktorzy potwierdzili wieloletnia skutecznosc swoich inwestycji na poziomie +90% zleceń. Odplatnie udalo mi sie zebrac szczegolowe informacje na temat ich strategii a nastepnie napisac zautomatyzowany program dokonujacy analizy technicznej w oparciu o wszystkie wytyczne, ktorych uzywaja. Oprogramowanie przeszlo dziesiatki testow na prawdziwej historii waluty EUR/USD siegajacej 10 lat wstecz az do dnia dzisiejszego. Cala automatyzacja odbywa się za pomocą platformy Meta Trader 5, dostępnej dla większosci liczących sie na rynku brokerów. Na zyczenie inwestora mogę wykonać test na dowolnym odcinku czasowym z prawdziwej historii pary EUR/USD i przedstawic szczegółowy raport. % z zysku będzie ustalony na bazie wysokości inwestycji. Algorytm automatycznie oblicza wysokość transakcji w taki sposób aby nie dopuścić do utraty kapitału. W razie wstepnego zainteresowania prosze podac przybliżona kwotę inwestycji oraz wszelkie pytania. Podaje takze moj numer telefonu (502038063) oraz email (mateuszmakarewicz0@gmail.com) . Prosze o wczesniejszego SMSa lub wiadomość mailową. Oddzwonie/odpiszę w najblizszej wolnej chwili. Szukam osob chetnych do długofalowej współpracy. Za minimum stawiam miesiąc czasu.

Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz Makarewicz