Skocz do zawartości
LemonovaPL

[Oferta] Strona www | Sklep internetowy | Aplikacja

Polecane posty

LemonovaPL

Nawiązaliśmy niedawno przez to forum wartościową relację biznesową.

Mając pozytywne doświadczenia z Użytkownikami tego serwisu, otwieramy się szerzej na współpracę.

Jako agencja kreatywna zajmujemy się wieloma tematami - głównie z zakresu IT oraz marketingu.

Przede wszystkim: strony internetowe, e-sklepy, aplikacje mobilne, aplikacje web, dedykowane rozwiązania.

Kierujemy ofertę współpracy nie tylko dla osób poszukujących wykonawców, ale również partnerów biznesowych.

Jako zespół realizujemy często projekty, przy wsparciu firm partnerskich (np. fotografia, multimedia).

Poznajmy się bliżej, zapraszamy do kontaktu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• agencja pracy thr partner opinie

Miałam już nie sugerować się internetem, bo dużo mylnych opinii krąży teraz o konkurencyjnych agencjach pracy, ale może tym razem będzie konkret :) Słyszeliście o THR Partner? Szukam jakiejś agencji która będzie miała sporo zleceń do wyboru i koleżanka podesłała mi własnie ich. Dajcie znać czy mieliście z tą agencją do czynienia :) 

w Ogólnie o biznesie

• Biuro nieruchomości z Łodzi podejmie współpracę.

Biuro Nieruchomości SDOM z Łodzi chętnie podejmie współpracę z firmami, inwestorami z Łodzi i okolic. Potrzebujesz kogoś kto zajmie się sprzedażą lub wynajmem Twoich nieruchomości? Szukasz terenów inwestycyjnych? Zapraszamy do współpracy. wiktor@sdom-nieruchomosci.pl Tel. 600 606 257

w Biznes oferty

• Biuro nieruchomości z Łodzi podejmie współpracę.

Biuro Nieruchomości SDOM z Łodzi chętnie podejmie współpracę z firmami, inwestorami, firmami budowlanymi z Łodzi i okolic. Potrzebujesz kogoś kto zajmie się sprzedażą lub wynajmem Twoich nieruchomości? Szukasz terenów inwestycyjnych? Zapraszamy do współpracy. wiktor@sdom-nieruchomosci.pl Tel. 600 606 257

w Oferty Usługi

• Poradnik jak zarabiać pieniądze przez internet

Chciałbym wam przedstawić stronę, dzięki której można dorobić parę złotych. Co prawda raczej nie zostaniecie milionerami, przynajmniej nie od razu, ale dzięki udostępnianiu skróconych linków możecie dorobić na dobry obiad  ;)Ta strona to https://adf.ly.Zarabianie polega na wklejeniu linka strony docelowej i kliknięciu skróć link. Później rozsyłasz takie linki po forach czy też innych serwisach.No i to wszystko. Zarabiasz na wyświetlaniu reklam, przez innych użytkowników. Nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, żeby mieć z tego zysk. Polecam sam zarobiłem już 100$ na paliwo 

w Zarabianie w internecie

• Doświadczenia z "biznesmenami" na tym blogu

Witam Was! może słabo szukałem, ale nie znalazłem tu na tym blogu podobnego tematu. A sądzę że warto parę słów na ten temat napisać. Jakiś czas temu jeden z odwiedzających ten blog zadał pytanie o pomoc w eksporcie jego produktów. Info na temat produktu - zero, ceny - zero. Czyli bardzo ogólnie zarysowany temat. Ponieważ od lat zajmuję się pośrednictwem gospodarczym na terenie całej Europy - zaproponowałem kontakt, z prośbą żeby ten człowiek się do mnie zgłosił. Poniżej cytuję dosłownie korespondencję e-Mail:   "Biznesmen": Witam.  Kontaktuje się odnośnie Państwa odpowiedzi na moj post zwiazany z ... produkt ... na biznesforums.pl  (to już cała zawartość majla - ani nazwiska, ani numeru telefonu, tylko to)   Ja: Witam Pana,  Byłoby dobrze jakby Pan jakiś telefon napisał, albo do mnie do biura zadzwonił. 2 minuty rozmowy daje więcej informacji niż 4 kartki maszynopisu (w tym przypadku majla). Mój numer znajdzie Pan poniżej. Jestem dzisiaj w biurze do ok. 16-ej. (w stopce mojego majla zawarte są pełne dane kontaktowe, adres, telefon itd.)   " Biznesmen" : Witam.   Bazuje głównie na mailach wtedy o wszystkim dokładnie pamiętam i mam na piśmie.    Czy zatem jest Pan w stanie wnieść coś do mojej potrzeby o której wspomniałem na forum ?    Ja (cokolwiek zirytowany i zaskoczony brakiem nawet podstaw dobrego wychowania) : Wszystkie wstępne informacje znajdzie Pan na stronie mojej firmy. Jeśli nie są wystarczająco wyczerpujące – może Pan napisać majla. Przekażę go wtedy sekretarce, ona ma czas na odpisywanie. Ja zajmuję się tylko poważnymi klientami. Życzę powodzenia i szczęścia, przy tym nastawieniu będzie Panu bardzo potrzebne. " Biznesmen" : Od tego momentu (na szczęście) brak reakcji z jego strony. Teraz pytanie do Was: czy mieliście już tego rodzaju kontakty? Jeśli tak - to jak je oceniacie? Czy uważacie może jak ten Pan - że nie ma potrzeby zachowania jakichkolwiek zasad dobrego tonu, dobrego wychowania? Ja osobiście uważam że niepodanie własnego nazwiska czy numeru telefonu do kontaktu bezpośredniego - chodzi o możliwy biznes z możliwym partnerem i bezpośredni kontakt majlowy  - to po prostu brak stylu, brak wychowania, z mojego punktu widzenia chamstwo i arogancja. Chamstwo potrafię zrozumieć, arogancji już nie. Rozumiem że tu na blogu prawie wszyscy używają tzw. nicka, ale w przypadku bezpośredniego majla na mój firmowy adres to już coś innego. A jak Wy to widzicie?

w Misz Masz