Skocz do zawartości
michu9
michu9

Handel sezonowy lub stały

Rekomendowane odpowiedzi

michu9
michu9

Cześć 

Mam wolne ok 20/30 tys zł 

do zainwestowania w dochodowy biznes, handel, najlepiej na okres wakacyjny, ale nie koniecznie.

Pisać z każdym pomysłem, wszystko rozważę. 

Lokalizacja: Warszawa, Otwock, Garwolin  - okolice

Edytowane przez michu9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
pawelabcnk
pawelabcnk

Witam,

Pod innym wątkiem sugerowałem współpracę z "abc na kołach".

Tak więc zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
jatazdzary
jatazdzary

Witaj, zadzwoń do mnie 661 290 325 mam projekt w którym inwestycja roczna to 6000-11000 zł, zysk to kilkaset tysięcy złotych dla tych którzy działają dobrze. Mieszkam tak 50 km od Garwolina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
max
max

6000-11000 i kilkaset do przodu? dobre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Sebastian L.
Sebastian L.
9 hours ago, max said:

6000-11000 i kilkaset do przodu? dobre ?

Bardzo mozliwe, i nie to nie sarkazm ;) Jesli ktos wie co robi, to nawet miliona moze z tych 6 kafli zrobic ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Pablo Murphy
Pablo Murphy

Mam realny pomysł możemy porozmawiać, obecnie znajduję się w Azji więc kontakt najchętniej przez messengers lub skype , pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
ChiliPalmerias
ChiliPalmerias

osobiście polecam kupować towar na licytacjach komorniczych i upadłościowych w niemczech lub holandii. Wszystko odbywa się online a masz zazwyczaj sporą przebitkę na starcie. Towar używany więc możesz na początek pobawić się bez firmy. Raczej nic nie ryzykujesz, składasz takie oferty, żeby w najgorszym wypadku na szybko i bez problemu na 0 sprzedać. W Polsce to wciąż mało popularne, bo tutaj jak zawsze 100 lat za murzynami i dopiero powstaje rządowa platforma, umożliwiająca licytacje online. Za granicą to jest standard i możesz brać udział bez problemu z Polski. Z wysyłką też problemów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
FrancuskiFacet
FrancuskiFacet

Z takim kapitałem można stworzyć sklep w sieci (polecam się przy okazji :)) np. z odzieżą, meblami lokalnymi, wyrobami miejscowymi np. miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof Tymoszuk
Krzysztof Tymoszuk

Lody tajskie, gofry bąbelkowe, tanie maszyny, niski wkład na otwarcie, dobra marża, mam przyczepę gastronomiczna nad jeziorem z takim asortymentem i nie narzekam, koszt wyprodukowania gofra z dodatkami to max 2 złote- sprzedajesz za 15, tajskie max 1,80- sprzedajesz za 10.  Wszystko na baaardzo dobrych półproduktach i świeżych owocach, żadnej masy w proszku itp, poczytaj na ten temat w  necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
pablomurphy
pablomurphy

ja posiadam niezły autorki produkt ale to raczej w miejscowościach wypoczynkowych gdzie się przewala masa ludzi, jak by coś to wytłumaczę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Brygida Andreasik
Brygida Andreasik
Dnia 28.06.2018 o 19:43, michu9 napisał:

Cześć 

Mam wolne ok 20/30 tys zł 

do zainwestowania w dochodowy biznes, handel, najlepiej na okres wakacyjny, ale nie koniecznie.

Pisać z każdym pomysłem, wszystko rozważę. 

Lokalizacja: Warszawa, Otwock, Garwolin  - okolice

Na szybko garnitury + koszule +dodatki z likwidacji sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...