Jump to content
wronia
wronia

Szukam pomysłu na biznes

Recommended Posts

wronia
wronia

Witam, mam do zainwestowania trochę pieniędzy (+/- 100k) i szukam kogoś z ciekawym pomysłem na zarobek. Masz pomysł, pisz na pw. 

jatazdzary
jatazdzary

Witaj zadzwoń do mnie 661 290 325 przedstawię Tobie moją propozycję tylko bardziej w godzinach wieczornych.

Pablo Murphy
Pablo Murphy

Mam realny pomysł możemy porozmawiać, obecnie znajduję się w Azji więc kontakt najchętniej przez messengers lub skype , pozdrawiam Paweł

ChiliPalmerias
ChiliPalmerias

osobiście polecam kupować towar na licytacjach komorniczych i upadłościowych w niemczech lub holandii. Wszystko odbywa się online a masz zazwyczaj sporą przebitkę na starcie. Towar używany więc możesz na początek pobawić się bez firmy. Raczej nic nie ryzykujesz, składasz takie oferty, żeby w najgorszym wypadku na szybko i bez problemu na 0 sprzedać. W Polsce to wciąż mało popularne, bo tutaj jak zawsze 100 lat za murzynami i dopiero powstaje rządowa platforma, umożliwiająca licytacje online. Za granicą to jest standard i możesz brać udział bez problemu z Polski. Z wysyłką też problemów nie ma. 

Z kwotą 100k zainteresowałbym się maszynami rolniczymi i budowlanymi. Jest tego na prawdę sporo. Ja się bawię w elektornikę póki co ale docelowo zamierzam właśnie oferty w kierunku maszyn przenieść. 

max
max

na jakiej platformie robisz zakupy w tych licytacjach?

biuro3636
biuro3636

Sprzedam sklep Online działający na rynku od 3 lat (zostalem hurtownikiem nie potrzebuje klientów detalicznych)

baza około 9 tys klientów którzy dokonali zakupu

instagram 32 tys

fb 22tys

udokumentowany przychód 200tys 2018r 

sprzedam za 6tys - realna cena dużo większa, nie zamierzam sprzedawac go przez nastepne 2 lata dlatego zdecydowalem sie na bardzo niska cene

towar właściwie jest równowartością kwoty za sklep(100 sztuk) sukienki, bluzki

sprzedawany był w cenie 89-119 zł - nie jest mi potrzebny ponieważ jestem hurtownikiem nikt nie kupi 2,3,4 sztuk z modelu

mozliwy dropshiping

Krzysztof Dziobek
Krzysztof Dziobek

Jak ktoś szuka niszy, pomysłu na biznes, warto zainteresować się bliżej EPP - polipropylenem spienionym i tym co można z niego zrobić. Jest to materiał przypominający nieco styropian, ale kluczowa różnica jest taka, że oprócz swojej niskiej wagi jest niezwykle wytrzymały i nie ulega odkształceniom. Można z niego zrobić np części samochodowe (błotniki, elementy siedzeń czy bagażnika, zagłówki), różnego typu opakowania, kaski ochronne a nawet meble. Więcej można o EPP przeczytac na stronie jego producenta  http://eppgroup.pl/

szczurek29
szczurek29

Może dobrym pomysłem będzie założenie firmy wykańczającej wnętrza pod klucz? Tak jak to robi https://bbconstruction.pl/, klienci są bardzo zadowoleni a zleceń jak widać cały czas przybywa.

DarekPiw
DarekPiw

Może zainwestuj tego typu kwotę w ecommerce? W końcu to obszar rynku, który bardzo szybko, a wręcz i dynamicznie się rozwija. I, w którym w dalszym ciągu można znaleźć swoją niszę ;) Może zorientuj się w temacie takim jak hurtownia elektryczna on-line, bo choć już kilka takowych jest, to myślę, że w dalszym ciągu nieco w tej branży można ugrać ;)

biznik4
biznik4

O swój biznes trzeba zadbać i też znaleźć wiele rozwiązań dla firmy. A jak ma ona spore zadłużenie to pomoc prawna może okazać się konieczna. Kancelaria https://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ ma doświadczenie w ochronie majątku i można z ich pomocą uchronić się przed komornikiem. 

Iza1985Iza
Iza1985Iza

Ja prowadzę mały sklepik internetowy z bielizną  ( biustonosze, majtki, koszulki ) i są to rzeczy uszyte przeze mnie. Sama projektuję i szyję taką bieliznę od rozmiary 36 aż do 52 i jest zainteresowanie. Ostatnio zaczełam wysyłać do naszych klientek zamówienia w bardzo ładnych pudełkach tzw fasonowych. Takie pudełka zamawiam w firmie Bielpak.