Jump to content
wronia

Szukam pomysłu na biznes

Recommended Posts

wronia

Witam, mam do zainwestowania trochę pieniędzy (+/- 100k) i szukam kogoś z ciekawym pomysłem na zarobek. Masz pomysł, pisz na pw. 

jatazdzary

Witaj zadzwoń do mnie 661 290 325 przedstawię Tobie moją propozycję tylko bardziej w godzinach wieczornych.

Pablo Murphy

Mam realny pomysł możemy porozmawiać, obecnie znajduję się w Azji więc kontakt najchętniej przez messengers lub skype , pozdrawiam Paweł

ChiliPalmerias

osobiście polecam kupować towar na licytacjach komorniczych i upadłościowych w niemczech lub holandii. Wszystko odbywa się online a masz zazwyczaj sporą przebitkę na starcie. Towar używany więc możesz na początek pobawić się bez firmy. Raczej nic nie ryzykujesz, składasz takie oferty, żeby w najgorszym wypadku na szybko i bez problemu na 0 sprzedać. W Polsce to wciąż mało popularne, bo tutaj jak zawsze 100 lat za murzynami i dopiero powstaje rządowa platforma, umożliwiająca licytacje online. Za granicą to jest standard i możesz brać udział bez problemu z Polski. Z wysyłką też problemów nie ma. 

Z kwotą 100k zainteresowałbym się maszynami rolniczymi i budowlanymi. Jest tego na prawdę sporo. Ja się bawię w elektornikę póki co ale docelowo zamierzam właśnie oferty w kierunku maszyn przenieść. 

max

na jakiej platformie robisz zakupy w tych licytacjach?

biuro3636

Sprzedam sklep Online działający na rynku od 3 lat (zostalem hurtownikiem nie potrzebuje klientów detalicznych)

baza około 9 tys klientów którzy dokonali zakupu

instagram 32 tys

fb 22tys

udokumentowany przychód 200tys 2018r 

sprzedam za 6tys - realna cena dużo większa, nie zamierzam sprzedawac go przez nastepne 2 lata dlatego zdecydowalem sie na bardzo niska cene

towar właściwie jest równowartością kwoty za sklep(100 sztuk) sukienki, bluzki

sprzedawany był w cenie 89-119 zł - nie jest mi potrzebny ponieważ jestem hurtownikiem nikt nie kupi 2,3,4 sztuk z modelu

mozliwy dropshiping

Krzysztof Dziobek

Jak ktoś szuka niszy, pomysłu na biznes, warto zainteresować się bliżej EPP - polipropylenem spienionym i tym co można z niego zrobić. Jest to materiał przypominający nieco styropian, ale kluczowa różnica jest taka, że oprócz swojej niskiej wagi jest niezwykle wytrzymały i nie ulega odkształceniom. Można z niego zrobić np części samochodowe (błotniki, elementy siedzeń czy bagażnika, zagłówki), różnego typu opakowania, kaski ochronne a nawet meble. Więcej można o EPP przeczytac na stronie jego producenta  http://eppgroup.pl/

szczurek29

Może dobrym pomysłem będzie założenie firmy wykańczającej wnętrza pod klucz? Tak jak to robi https://bbconstruction.pl/, klienci są bardzo zadowoleni a zleceń jak widać cały czas przybywa.

amberus

Jak najbardziej. Z tym że nie wszyscy mogą to wykonywać , co nie znaczy że nie mogą zarabiać na tym rynku. Polecam bardzo dobry rodzimy biznes. Biznes dla osób chcących mieć stałe wieloletnie dochody pasywne. Uzyskujemy je w firmie Polskiej zajmującej się 'flipami', czyli zakupem i remontem mieszkań, apartamentów, też wynajmowaniem ich. To rynek który zawsze generuje duże dochody. Firma wprowadziła nowy rodzaj dochodu na tym rynku pozwalający zarabiać każdej osobie.
Inwestujemy tu dowolne środki uzyskując rocznie bardzo dobrą dywidendę. Zostań tu udziałowcem. Wykup udziały w postaci tokena, obecnie 0.05 $ po 15 czerwca br będą już po 0.15 $. Masz kontakty biznesowe, inne. Możesz tu bezpiecznie zarabiać duże pieniądze idące w dziesiątki i setki tys zł rocznie. Zapewniam wszelkie informacje, bezpośredni kontakt z firmą. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Flipy-dochody-pasywne.htm  [ kontakt tel. do mnie na stronie ]

DarekPiw

Może zainwestuj tego typu kwotę w ecommerce? W końcu to obszar rynku, który bardzo szybko, a wręcz i dynamicznie się rozwija. I, w którym w dalszym ciągu można znaleźć swoją niszę ;) Może zorientuj się w temacie takim jak hurtownia elektryczna on-line, bo choć już kilka takowych jest, to myślę, że w dalszym ciągu nieco w tej branży można ugrać ;)

biznik4

O swój biznes trzeba zadbać i też znaleźć wiele rozwiązań dla firmy. A jak ma ona spore zadłużenie to pomoc prawna może okazać się konieczna. Kancelaria https://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ ma doświadczenie w ochronie majątku i można z ich pomocą uchronić się przed komornikiem. 

Iza1985Iza

Ja prowadzę mały sklepik internetowy z bielizną  ( biustonosze, majtki, koszulki ) i są to rzeczy uszyte przeze mnie. Sama projektuję i szyję taką bieliznę od rozmiary 36 aż do 52 i jest zainteresowanie. Ostatnio zaczełam wysyłać do naszych klientek zamówienia w bardzo ładnych pudełkach tzw fasonowych. Takie pudełka zamawiam w firmie Bielpak.