Jump to content
tratom

Produkty z wikliny, szukam nowych kontrahentów

Recommended Posts

tratom

Witam,

mam do zaoferowania polskie produkty z wikliny. Poszukuje hurtowych odbiorców w Polsce jak i zagranicą. W ofercie produkty o szerokim zakresie przeznaczenia jak i produkty pod konkretne zamówienie. Więcej informacji na priv.

Pozdrawiam,

Mateusz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Szukam odbiorców produkuje formy silikonowe

Jestem producentem Form silikonowych do masowej produkcji i odlewu betonu, gipsu czy też żywicy poliestrowej Posiadam własne wzory około 6 tysięcy takie jak figurki różnych aniołów, znicze, różne figury ludzi, donice wazy, sztukateria, fontanny i wiele innych , również wykonuje forma indywidualną dla klientów.   Moje formy silikonowe służą do masowej produkcji na wszystko wystawiam gwarancję  Pozdrawiam

in Import/Eksport

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Poszukuję wspólnika z niewielkim kapitałem do istniejącej firmy - sprzedaż ( Warszawa )

Firma działa od kilku dobrych lat ( biuro na Mokotowie ) Zajmuje się wdrażaniem rozwiązań dla firm.  Biznes nie lubi monotonii dlatego poszukuję kogoś do wejścia w spółkę na zasadzie udziałów + wkład pracy. Kogo szukam? - Osoby która nie boi się jeździć ze mną na spotkania z klientami - Osoby która nie boi się rozmawiać przez telefon z klientem - Osoby która ma głowę pełną pomysłów, jest zdeterminowana i działa z pasją Jeśli zaciekawiła Cie moja propozycja - napisz coś o sobie. chain małpka interia pl Pozdrawiam Maciej  

in Szukam wspólnika

• Poszukuję wspólnika do firmy szkoleniowej

Poszukuję wspólnika do nowej firmy, która będzie zajmowała się szkoleniami w Warszawie. Najbardziej odpowiednią osobą byłaby taka, która interesuje się tematyką szkoleń. W firmie w sumie będzie 3 wspólników. Szczegóły po kontakcie na email toskento@gmail.com

in Szukam wspólnika

• Rosyjski adwokat w Polsce. Kancelaria Adwokacka

Nasza Kancelaria adwokacka prowadzi i koordynuje realizację projektów na terenie Rosji. Nasi prawnicy skoncentrowani są w szczególności na obsłudze spółek i przedsiębiorców już działających oraz chcących rozpocząć działalność na rynku rosyjskim.     Kancelaria zapewnia kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa rosyjskiego świadczone przez adwokatów w Moskwie i Petersburgu. Obsługa prawna świadczona jest w języku polskim, rosyjskim oraz angielskim. Uprzejmie informujemy, że w obrocie międzynarodowym Kancelaria świadczy usługi jedynie dla podmiotów gospodarczych. Poniżej przedstawiamy zakres usług jakie realizujemy. Zakres obsługi prawnej: Prawo spółek Prawo nieruchomości Prawo umów Prawo spadkowe Prawo procesowe Prawo karne Prawo własności intelektualnej Prawo transportowe Prawo upadłościowe Prawo podatkowe Gdańsk: +48 577 244 066 , Chlebnicka 48/51, 80-830 Gdańsk, Polska    Warszawa: +48 222 199 111 , ul. Stanisława Moniuszki 1A, VII piętro, 00-014 Warszawa   Moskwa: +7 495 740 50 25 , ul. Wozdvizenka, 10, 125009 Moskwa Skype: lawyer-moscow  https://rosyjskiprawnik.pl  http://www.lawyer-moscow.ru

in Import/Eksport