Jump to content
amberus

Etat dla osoby mającej kontakty biznesowe.

Recommended Posts

amberus

Praca w branży finansowej na umowę. Wykonywana w miejscu zamieszkania, w dowolnym czasie. Podstawa plus prowizja, łączny dochód początkowy w granicach 8 tys zł miesięcznie. Poszukuję osoby z rozległymi kontaktami biznesowymi.  Łatwo nawiązującymi kontakt. Praca polegająca na pozyskiwaniu inwestorów zainteresowanych bezpiecznym pomnożeniem kapitału. W Polskiej i zagranicznej firmie. Dla firm faktury, rozliczenie. Inwestor otrzymuje właściwy kontrakt. W firmie zagranicznej możliwość zbudowania stałego dochodu w granicach 100 do 300 tys zł rocznie. Zapewniam wszelkie szczegóły. [ pracapewna@gmail.com ]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Praca w Internecie nie taka zła :_)

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych, od jakiegoś czasu zajmuje się inwestowaniem drobnych kwot pieniężnych na platformie Adblast, jedni pewnie słyszeli, inni nie. Chciałbym się z wami podzielić tą formą zarobku. Mam już kilkuosobowom grupę na Facebooku, gdzie wspólnie zapraszamy osoby chętne zarabiania i wspólnie budujemy swoją strukturę. Jeśli chciałbyś dołączyć do mojego teamu, napisz do mnie tutaj na priv, lub na email: marceliharacz@wp.pl . Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to wygląda, podaje link do darmowej rejestracji : https://adblast.alternet.com/r/marceliharacz . ZAPRASZAM  

in Zarabianie w internecie

• Poszukuję osoby znającej język czeski lub słowacki

Witam serdecznie,   poszukuję osoby mieszkającej na stałe w Czechach lub Słowacji, mówiącej w języku polskim, czeskim i/lub słowackim.   Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

in Ogólnie o biznesie

• Praca zdalna

Czy są tu osoby, które pracują w ten sposób? Jakie zalety i wady ma takie rozwiązanie?

in Misz Masz

• Praca licencjacka

Witam,
      Czy są może wśród Was franczyzobiorcy? Jeżeli tak, to bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety, która posłuży mi do napisania pracy licencjackiej 😊😊
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflbz5Z-c7BqoHk3AEW7EYdQyzzyNpbfivrmkC3JdF7-Q-lGw/viewform Z góry dziękuję za pomoc :)

in Misz Masz