Jump to content
Danielmed

Strona internetowa

Recommended Posts

Danielmed

Jestem na etapie rozkręcania firmy i szukam kogoś kto zrobi mi stronę internetowa na wysokim poziomie. Może ktoś z was korzystał z takich usług lub zna kogos godnego polecenia ???

wilczestrony.pl

Sprawdź naszą stronę. Oferujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych. Jeżeli masz jakieś pytanie, z chęcią na nie odpowiemy ;)

wilczestrony.pl

DariuszJak

Sprawdź sobie Nastartup.pl mi ostatnio kumpel polecał

patrycja.wocial

W tamtym roku w rankingu webmasterów znalazłam bcweb.pl. Powiem tak, warto było zainwestować,moja firma rozwija się i mam coraz więcej klientów ! Robią strony na naprawdę wysokim poziomie.. 

Michael_J

Również jak kolega wyżej polecam Nastartup.pl. Mam tam stronę internetową i cms jest bardzo prosty w obsłudze, a jestem laikiem ;)

MPFP

Przede wszystkim znajdź kogoś kto chociaż trochę to ogarnia np ktoś z rodziny, znajomych, pracowników. Ta osoba zajmie się znalezieniem odpowiedniej firmy. Tu nie chodzi zresztą tylko o wybór firmy ale jej pilnowanie - bezkompromisowe ciśnięcie na jakość, cenę i wywiązanie się ze wszystkiego. Żeby ta osoba sprawdziła i porównała ceny różnych rzeczy by nie było czegoś takiego że za dodanie mapki wezmą 1000 zł. Bez takiej osoby wykiwają Cię i ograbią z kasy z taką łatwością jakby wykiwali 5-letnie dziecko.

Sensei

To też zależy od tego co chcesz aby pojawiło się na stronie.

wlasciwa

Najlepiej to na samym początku pooglądać strony internetowe konkurencji, poczytać różne artykuły i blogi. Na przykład bardzo ciekawy jest ten artykuł https://echomarketing.pl/blog/jaka-powinna-byc-dobra-strona-internetowa/ - myślę, że Cię zainteresuje. Są pewne cechy, które powinna posiadać dobra strona internetowa i trzeba wiedzieć, jakie to są cechy. Poza tym, warto też zdać się na pomoc profesjonalnej agencji reklamowej. Uważam, że jest to klucz do sukcesu.

amberus

Kichaj na firmy, zrobią Ci extra, ale kasę wyciągną solidna. Chcesz mieć dobrą stronę ? pisz pracapewna@gmail.com dam Ci właściwe namiary. [ a nie 'szeptane' ]

DarekPiw

A jak już będziesz miał tę stronę to wal do mnie. Wypozycjonuję ;)

AlekKrk

Wybierz kogoś, kto zajmie się także optymalizacją tej strony. Samo zrobienie strony to dopiero początek. Zadbaj o SEO, słowa kluczowe itp doradzą Ci w asander.pl i może nawet zrobią gratis tą optymalizację seo bo mają w ofercie razem ze stroną