Skocz do zawartości
luckybuster

Dotacja na stronę www z kamerkami -a'la Showup

Polecane posty

luckybuster

Witam .
Czy na takie programy też można otrzymać dotacje ?
Dziękuję i pozdrawiam 

Marcia

Jasne czemu nie 😎

Michał Jezierski

Raczej nie liczyłbym na sukces. 

luckybuster
Dnia 17.08.2018 o 08:00, Michał Jezierski napisał:

Raczej nie liczyłbym na sukces. 

Akurat nie liczyłbym uwzględniając "polską scene" .Jestem nastawiony na zagranice. Lepsze show,wiecej żetonów i profitów.
A to jestem z najszybciej rozwijających się biznesów...i ręce czyste :)

Pozdrawiam 

JackowskiMat

Poniekąd jest to innowacyjność, a przecież tego tak bardzo ludzie chcą, myślę, że mógłbyś próbować. 

DarekPiw
Dnia 5.09.2018 o 15:31, JackowskiMat napisał:

Poniekąd jest to innowacyjność, a przecież tego tak bardzo ludzie chcą, myślę, że mógłbyś próbować. 

Jak najbardziej pod innowacyjność należałoby to podciągnąć. Teraz masa tych projektów nastawionych na tą magiczną innowacyjność :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• kredyt, pożyczka na firme, czy warto?

Pieniądze na rozwój firmy, temat rzeka. Myślicie, że lepiej zaryzykować, wziąć kredyt i mieć szanse na zarobienie więcej, powiększenie biznesu, czy zostać przy tym co mam, co właściwie starcza mi spokojnie na życie i żyć bez stresu, bez zadłużenia w bankach no i bez tego całego załatwiania jeszcze zanim sie dostanie pieniądze. 

w Ogólnie o biznesie

• foyteik czy Smart Kid Belt

Czy ktoś z was ma w samochodzie zamontowane do przewozu dziecka takie urządzenie https://smartkidbelt.com/pl/   Spotykam się z nim po raz pierwszy i zastanawiam się czy nie skorzystać z tej oferty. Wydaje mi się,, że jest wygodniejsze dla dziecka. I że  to dobra alternatywa dla fotelika samochodowego.  A jakie jest wasze zdanie?

w Misz Masz

• Dotacje dla osób młodych

Witam serdecznie czy mógłby ktoś rozwinąć temat dotacji dla osób poniżej 30 r.ż jest bardzo mało programów ,i jeśli słyszeliście o jakiś nowych programach to poproszę o info 

w Dotacje Unijne, Dotacje z PUP

• Czy warto zdecydować się na firmę transportową?

Tak jak w tytule – czy uważacie, że warto jest zdecydować się na własną firmę transportową? Ja, jestem bliska otwarcia działalności transportowej. Zastanawiam się jednakże aktualnie nad tym, na wybór którego ubezpieczenia się zdecydować. Zależy mi bowiem na tym, aby być zabezpieczonym od różnych ewentualności. Oferta http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ube ... stawczego/ wydaje się być ciekawa – korzystaliście z niej?

w Misz Masz

• VAT czy VAT-R

Witam, chce założyć  działalność gospodarczą ale nie wiem czy zdecydować się na bycie VATowcem czy na VAT-r , nie wiem co będzie korzystniejsze.  Będę zajmował się sprzedażą odzieży.  Wkrótce będzie to sklep internetowy.  Może ktoś kto się zna wyjaśnić co będzie dla mnie korzystniejsze i dlaczego ?

w Podatek dochodowy, podatek VAT