Skocz do zawartości
Henioo71
Henioo71

Ehh chyba będę brał rozwód szukam adwokata z Jastrzębie-Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

Henioo71
Henioo71

Cześć chciałbym się podzielić z wami nieciekawą sytuacją jaka mnie spotkała. Mianowicie poślubiłem moją ukochaną kobietę pieć lat temu, przez pierwsze 3 lata wszystko było okej ale w pewnym momencie ten czar miłości prysnął przestaliśmy czasami ze sobą rozmawiać. Ja nie mogę jej o nic spytać ostatnio nawet przestała do mnie mówić a pare tygodni temu ? znalazłem w jej telefonie smsy z podtekstem erotycznym od jakiegoś gościa, wtedy powiedziałem że mam dość zrobiłem jej afere i ona przyznała że sypia z innym i chyba chce rozwodu jestem rozłamany i chyba nie mam wyboru mianowicie jeżeli chodzi o rozwód. Ja już jej nie kocham i chyba dzisiaj/ewentualnie skorzystam z adwokata i biorę rozwód mam poprostu dość że kobieta którą kochałem mnie zdradziła uważam że jest to lekkie przegięcie pały. A co do tego adwokata znacie może kogoś ciekawego w Jastrzębiu Zdrój ? Bo ja zbytnio nie sprawdzałem jeszcze co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Marcia
Marcia

Wiesz niestety jest to bardzo przykra sprawa według mnie ale niestety życie nie jest za kolorowe nic z tym nie zrobisz co jedynie możesz według mnie zrobić to nie poddawać się i dalej iśc do przodu... Mianowicie jeżeli chodzi o adwokata w twojej okolicy to słyszałam o niejakim Patryku Riedel, ponoć jest godny polecenia. Wracając do tematu to poprostu jerst jak w biznesie czasami nic nie zrobisz a żonka i tak zrobi ci jakieś okrucieństwo nieraz naprawdę warto zaakceptować coś takie jakie jest. Może i dobrze że się wreście o tym dowiedziałeś chciałbyś żyć w niepewności następny rok dwa ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Henioo71
Henioo71

Chyba w sumie masz racje lepiej że teraz ją nakryłem na tym niż dopiero za rok czy dwa wtedy byłbym jeszcze bardziej podłamany, ale to i tak jest dramat...

No chyba tak jak mówisz muszę to zaakceptować i zyć dalej uważam że rozwód w takiej sytuacji dla mnie jest bardzo potrzebny, a jeżeli chodzi o tego adwokata to w jaki sposób mógłbym się z nim skontaktować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Marcia
Marcia

Wystarczy że odwiedzisz jego stronę https://www.adwokat-riedel.pl i tam masz zakładkę Kontakt. Sama miałam wiele przedziwnych sytuacji życiowych i akceptacja według mnie to podstawa w momentach słabości życiowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Henioo71
Henioo71

Dzięki wielkie za pomoc dzisiaj postaram się do niego przedzwonić i ustalić strategię działania jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Marcia
Marcia

Jasne nie ma sprawy ? 

I pamiętaj głowa do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ada
Ada

A z Giżycka polecicie dobrego adwokata od rozwodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...