Skocz do zawartości
BiznesForums.pl

Zasysacz liniowy

Rekomendowane odpowiedzi

mzar Napisano 4 Stycznia 2023

Witam. Mam pytanie czy zasysacz liniowy z2 będzie działać z prądownicą turbo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
calour Napisano 4 Stycznia 2023

Napewno potrzebna będzie odpowiednia nakładka pianowa na pradownice i przypominam że odpowiednie ciśnienie robocze armatury do wytworzenia piany to od 5bar na pradownicy lub wytwornicy pianowej, więc przydatne są manometry na końcu linii gaśniczej ponieważ występują duże straty ciśnień.

Zerknij sobie na pewno na nasadkę od Rosenbauer:
https://rescuesystem.pl/236-nasadki-pianowe-rosenbauer
 Nie powinna Cię zawieźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się