mzar 0 mzar Napisano 4 Stycznia 2023 Witam. Mam pytanie czy zasysacz liniowy z2 będzie działać z prądownicą turbo??? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi
calour 0 calour Napisano 4 Stycznia 2023 Napewno potrzebna będzie odpowiednia nakładka pianowa na pradownice i przypominam że odpowiednie ciśnienie robocze armatury do wytworzenia piany to od 5bar na pradownicy lub wytwornicy pianowej, więc przydatne są manometry na końcu linii gaśniczej ponieważ występują duże straty ciśnień. Zerknij sobie na pewno na nasadkę od Rosenbauer: https://rescuesystem.pl/236-nasadki-pianowe-rosenbauer Nie powinna Cię zawieźć. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi