Tatiana 0 Tatiana Napisano 9 Lipca 2019 Ostatni raz autokarem jechałam będąc w liceum , a więc jakieś 18 lat temu. Na pewno od tej pory wiele się zmieniło. Stąd moje pytanie. Bardzo jestem ciekawa jak teraz wygląda komfort podróżowania PKS-em? Planujemy z rodziną wybrać się na wczasy, samochodem raczej odpada, bo jest nas ośmioro. W internecie znalazłam interesującą platformę : https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy z rozkładami jazdy w różnych kierunkach i możliwością zakupu biletów, niemniej jednak przywykłam szczere mówiąc do wygody, dlatego wstrzymałam się z rezerwacją. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi