Skocz do zawartości
BiznesForums.pl

Podróżujecie autokarami?

Rekomendowane odpowiedzi

Tatiana Napisano 9 Lipca 2019

Ostatni raz autokarem jechałam będąc w liceum , a więc jakieś 18 lat temu. Na pewno od tej pory wiele się zmieniło. Stąd moje pytanie. Bardzo jestem ciekawa jak teraz wygląda komfort podróżowania PKS-em? Planujemy z rodziną wybrać się na wczasy, samochodem raczej odpada, bo jest nas ośmioro. W internecie znalazłam interesującą platformę https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy z rozkładami jazdy w różnych kierunkach i możliwością zakupu biletów, niemniej jednak przywykłam szczere mówiąc do wygody, dlatego wstrzymałam się z rezerwacją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się